כנס בחירות ראשון בעיר בהשתתפות סגן השר פרוש

מהדריניוז
כ"ב אייר ה'תשע"ז 18/05/17
פרוש בכנס על הטענות שהפירוד מג' גורם למחלוקת : " המטרה של הקמת הסיעה אינה ליצור מחלוקת אלא ייצוג נכון בעירייה לסיעות הכלל החסידויות".
אבוטבול עם מה שנראה כמו הבטחת הבחירות הראשונה מיני רבות שנשמע כאן "המפגש הזה חשוב, במיוחד לאחר שניתנו דברים ובעתיד יינתנו דברים". "המפגש הזה חשוב, במיוחד לאחר שניתנו דברים ובעתיד יינתנו דברים".
פרוש בכנס :"יש לתת קרדיט לנציגים שמקבלים גיבוי מלא של ראש העיר ואוזן קשבת מצידו".
פרוש בכנס :"יש לתת קרדיט לנציגים שמקבלים גיבוי מלא של ראש העיר ואוזן קשבת מצידו".

סיעת "כח" הראשונה להתחיל את מסע הבחירות.

סגן השר פרוש הגיע לכנס של סיעת "כח"  בבית שמש, אבוטבול הגיע כדי לשמור על האינטרסים.

על פי דוברות הסיעה מטרת הכנס היא " סקירת הישגי הסיעה בשנה הנוכחית והצבת יעדים ומטרות לעתיד", כדי להציב מטרות בניהול תיק שפ"ע ופתיחת מוקד לשכה לפניות הציבור לא צריך את פרוש וגם לא צריך כנס... המטרות והיעדים כוונו לבניין נעימי ומליאת המועצה.

_____________________

סגן השר בכנס חיזק את פעילות הסיעה ואמר "לנציגים כאן אין יום מנוחה, ויש להם הישגים רבים".

על הטענות שהפירוד מג' גורם למחלוקת מיותרת אמר פרוש: "זו הייתה המטרה של הקמת הסיעה שלא יצרה מחלוקת אלא ייצוג נכון בעירייה לסיעות הכלל החסידויות".

אם כך האם נראה פיצול מג' גם בשאר הערים או אפילו בכנסת?.

 עוד מסגן השר פרוש:  אני מבין מאנשים שמתמצאים שהעבודה שנעשתה כאן בשנים האחרונות היא עבודה טובה ומצויינת, וזה קרדיט לנציגים שמקבלים גיבוי מלא של ראש העיר ואוזן קשבת מצידו".

 פרוש העדיף לשמור על יחסים טובים עם אבוטבול ולהשאיר את הקלפים פתוחים ואמר: "יש לתת קרדיט לנציגים שמקבלים גיבוי מלא של ראש העיר ואוזן קשבת מצידו".

השאלה הבוערת היום לגבי זהות ראש העיר הבא היא עם מי ילכו "כח" וגור לראשות העיר, הכהונה של אבוטבול תלויה הרבה בהחלטה שלהם. הוא לא יכל לוותר על נאום סוחף בכנס כזה.

 

___________________

אבוטבול הזכיר  לנוכחים את הנתינה של העירייה למצביעי "כח" ואמר את מה שנראה כמו הבטחת הבחירות הראשונה מיני רבות שנשמע כאן "המפגש הזה חשוב, במיוחד לאחר שניתנו דברים ובעתיד יינתנו דברים".

עוד ציין אבוטבול את היחסים החמים עם הנציגים עצמם: "יש לי היכרות אישית כאן עם כל אחד ואחד, לכן אני שמח בהזדמנות שיש לי להיות אתכם יחד עם ר' מאיר".

"אנחנו פה כדי לשמוע, לעזור. אני מכיר את העשייה הברוכה של האנשים שנמצאים כאן, זה עושה לי טוב על הלב. לא היה דריכה במקום, לכל קהילה הייתה התפתחות, ויש עוד מה להתקדם".

על הביקורת מפרוש אמר אבוטבול: "אני לא נבהל מצעקות של ר' מאיר פרוש, אלה צעקות לשם שמיים".

____________________

ראש הסיעה גולדברג אמר: "לראש העיר אבוטובול יש אוזן קשבת לעזור ולקדם את הבקשות של הנציגים.

אנו כאן הנציגים של כולם, חלק מהעבודה שלנו זה שיצעקו עלינו וידרשו מאיתנו.

 חלון ההזדמנויות עדיין פתוח, כעת זה העת לתקן את מה שלא עשינו ובגיבוי ראש העיר נדאג שכל צרכי הקהילות ימולאו לשביעות רצונם".

יש לזכור שגולדברג על פי השמועה אמר לפני שבועיים שסיעת "כח" תתמוך באבוטבול, אבל בפוליטיקה הכל אפשרי.

____________________

חבר המועצה פרנקל ניצל את המעמד והודיע על הקמת לשכה לפניות הציבור בשכונות, פעילות מבורכת ביותר.

פרנקל: "אנו קשובים לרחשי הציבור ונותנים מענה בכל דבר ועניין ברמת הלשכות שלנו בעירייה. בנוסף יש לנו בשורה משמחת, בשבועיים הקרובים, אנו פותחים לשכה לפניות הציבור קבועה בשכונות שלנו בה יהיה מענה וקבלת קהל כל ערב. כדי להנגיש ולתת מענה הכי קרוב ויעיל שאפשר".

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.