סערה בכוס מים?

יהונתן מאיר
ה' אדר א' ה'תשע"ט 10/02/19
פרסום ראשון: פעילים חרדים מרכזיים של ראש העיר ד״ר עליזה בלוך מביעים אכזבה עמוקה מהתנהלות העירייה, לבינתיים זה מסתכם בסגירת קבוצת ה״ווטסאפ״, מה השלב הבא? לא ברור
שלטי הבחירות ברמה ג'
שלטי הבחירות ברמה ג'

 

"שלום לכל חברי הקבוצה הנכבדה" כתב אבי מאיר פעיל מרכזי מוכר במטה החרדי של עליזה בלוך "מי שלא הבין או שלא שם לב שכולם התחילו לעזוב מכיון שיש זלזול עמוק כלפי הציבור שלנו [שמשה הודה שאחד הנפילות היו מכיוון שלא ספר את הציבור הזה] שחשבנו שדווקא אצל עליזה יהיה לנו מעמד  ונקבל יצוג פעיל. אבל כנראה היא לא  מבינה מה אנשים עשו בשבילה פה והיא פשוט מזלזלת באופן שיטתי אז אנחנו סוגרים את הקבוצה הזאת עדכונים חדשים יהיו בקבוצות הרלוונטיות !!פגישה של כל הפורום יהיה בקרוב השבוע עדכונים ישלחו לפי הצורך" סיים מאיר את הודעתו הזועמת.

חשוב לציין כי לכאורה רבים מתומכי ראש העיר החדשה ד"ר עליזה בלוך ציפו לקבל תפקידים וסידורי עבודה במסדרונות העירייה אך זו לא עולה בידם. הדבר מסב להם תחושת אכזבה וכעס על כל המאמצים שהושקעו בזמן הבחירות.מה שמוכיח כי תופעת החרמת ראש העיר  מדגישה דווקא את היושרה והאינטגריטי שמנחה את ראש העיר והיא לא מתכננת לתפור מינויים לא מתאימים למקורבים. עם זאת ייאמר כי רבים מבני הציבור החרדי לא מחזיקים בתעודות השכלה גבוהה למרות התאמתם לתפקידים מסוג זה.

 

שלטי הבחירות ברמה ג' 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.