עודד פורץ דרך מזהיר; שימו לב אל החוליות החלשות

יהונתן מאיר
ד' תשרי ה'תש"פ 03/10/19
יוצאים לקיים מצוות סוכה בהידור? תושב העיר המנעולן עודד גדיאל המכונה 'עודד פורץ דרך' מספר ל"מהדריניוז" לקראת חג הסוכות על חוויותיו כמנעולן מוסמך בארצות הברית ומזהיר 'שימו לב לנעילת ביתכם בעת יציאתכם אל הסוכה, אנשים משקיעים מיליונים על בית ובסוף מתחרטים שלא השקיעו באבטחת הבית שלהם'
עודד עם ציוד הפריצה שלו
עודד עם ציוד הפריצה שלו

החלפת מנעול בדלת בעיקר בעת רכישת דירה חדשה היא עניין חשוב מאוד. אם אתם שואלים את עצמכם למה להזמין מנעולן, ולמה לשים לב לפני הזמנת המנעולן וכיצד להבטיח את ההחלפה הטובה ביותר של המנעול בדלת, פנינו למנעולן מוכר ואמין בבית שמש שיסייע לכם לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר.

פנינו לעודד גדיאל מנעולן מוסמך שהוכר כאחד האנשי מקצוע הגדולים בתחום המיגון והאבטחה בתחום מצלמות ומנעולים בעסקים ובבתים בלוס אנג'לס של שנות ה-2000. כיום גדיאל תושב בית שמש שעדיין עוסק בתחום. מספר במיוחד למהדריניוז בערב חג הסוכות כאשר האנשים מבקרים במקומות מרוחקים או יוצאים לעיתים תכופות מן הבית לסוכה ולא מקפידים לנעול את הדלת, ופחות עירניים לנעשה בבית. "זה ממש ממש בעייתי, בחודשים האחרונים מסתובבות בעיר מספר חוליות של גנבים מזהיר המנעולן המודאג. הוזעקתי לפני כמה שבועות לבית שאליו נכנס בן מיעוטים בביטחון עצמי נעל את הדלת וארז את כל תכולת הבית לתוך מזוודות בנס עלו עליו והוא נמלט ברכב מילוט שהמתין לו" מספר גדיאל.

הם מאוד מתוחכמים, ראיתי את שיטת הפעולה שלהם. הם בחיים לא יתקרבו לדלת הבית הממוגנת שלכם, הם תמיד יפנו לדלת האש האחורית. לחלונות שאינם מסורגים או למקומות שנשכחים פתוחים.ובהנחה והם רוצים לפרוץ לביתכם ולגנוב מכם, הם מתצפתים לכם על הבית ומכירים בדיוק את החוליות החדשות בביתכם ויודעים את תנועתכם, הם מנצלים אותה היטב חושף עודד המנעולן.

"אנשים משקיעים מיליונים על בית ובסוף מתחרטים שלא השקיעו באבטחת הבית שלהם' אומר גדיאל. בסכומים קטנים תוכלו לחסוך עוגמת נפש גדולה. למשל, סוגר הידראולי שסוגר את הדלת בכל פעם שהיא נפתחת ונעילה אוטומטית של הדלת באמצעות קוד - קודן, זה פרקטיקה חיונית מאוד שיכולה בתשלום קטן לחסוך עוגמת נפש רבה.

וחוץ מזה אומר לנו עודד פורץ דרך, יש את תחום המצלמות שהיום רווח מאוד. אחוז גדול מהאוכלוסיה היום משתמשים במצלמות במעגל סגור המאבטחות את הבית שלהם מדובר בעלויות של מצלמות איכותיות, התקנה, חיבור למחשב וסינכרון שלו. אבל זה בהחלט משתלם. ראשית, עצם נוכחות המצלמות מרתיעה גנבים מלהתקרב לביתכם וגם מצלמות דמה אפקטיביות מאוד. ומלבד זאת זה תמיד טוב שכל המתרחש סביב מקום המגורים שלכם מתועד לכל צרה שלא תבוא אומר גדיאל. ומיד מבהיר, גם למי שחשוב לו ישנם פתרונות הלכתיים מיוחדים ומצלמות מיוחדות לשומרי השבת.


ובכלל חשוב לדעת מדגיש גדיאל כי החלפת מנעול היא פעולה השמורה למקצוענים בתחום ומחויבת בדיקה של הרשאה של מנעולן על ידי משטרת ישראל. למרות הפיתוי לבחור את המנעולן הזול ביותר בעיר או הגרוע מכל ללכת ל"גמ"ח החלפת מנעולים", החשיבות של בחירת המנעולן הנכון היא גבוהה מאוד לבטיחות ולאיכות של המנעול החדש.

להזמנה ולבירורים נוספים לחצו כאן