עודד פורר בשישי תרבות

יהונתן מאיר
ב' תמוז ה'תשע"ט 05/07/19
נתניהו לא חתם על הסכם קואליציוני אחד. בכל פעם שישבנו אתו, הרימו טלפון לליצמן ובדקו אם זה בסדר איתם. היה קו אדום שסימנו אותו - חוק הגיוס. כשיש ממשלה שפעם אחר פעם מוותרת ומכרסמת אז חוק הגיוס הוא סמל. השאלה היא איזו ממשלה תהיה לנו כאן"
חה"כ פורר. צילום: דוברת עיריית בית שמש
חה"כ פורר. צילום: דוברת עיריית בית שמש

ח״כ עודד פורר מישראל ביתנו בשישי תרבות בית שמש בהנחיית איש התקשורת אטילה שומפלבי: ״אחרי שממשלת ישראל החליטה ללכת להסדרה עם החמאס בזמן בו נורו טילים לדרום המדינה ולא להכרעה אמר ליברמן שהוא לא יושב בממשלה. היתה לממשלה אפשרות להחזיר את כוח ההרתעה. אבל לא קרה שום דבר. רק הפקרות. ממשלת ישראל ושריה הפקירו את תושבי הדרום ואת הביטחון בדרום. ראש הממשלה לא חתם על הסכם קואליציוני אחד. בכל פעם שישבנו איתו, הרימו טלפון עם ליצמן ובדקו אם זה בסדר איתם. היה קו שסימנו אותו- חוק הגיוס. כשיש ממשלה שפעם אחר פעם מוותרת ומכרסמת אז חוק הגיוס הוא סמל". 


"החרדים הרגישו שיש להם הזדמנות לקבל עוד והיינו צריכים לשרטט קו שאותו לא חוצים". אמר פורר "אנחנו לא פוסלים את נתניהו להיות ראש הממשלה. השאלה היא לא מי יהיה ראש הממשלה אלא איזו ממשלה תהיה לנו כאן. צריכה להיות ועדת חקירה על מה שעשר שר האוצר וראש הממשלה על מה שהיה לנו כאן. בנק ישראל אומר לאוצר שהם זורים חול בעיני האזרחים. מנסים להסדיר את המצב שאליו הגיע המשק. משהו רע קרה בהנהגה הכלכלית של מדינת ישראל. נפעל לממשלה שבה אין הקצנה דתית שבה כל אחד יוכל לחיות את חיו. אנחנו רוצים להיות כף המאזניים.  הממשלה עושה הכל ובכל מחיר להגיע לשקט ולא להכרעה. חותמת הסכמים עם החמאס, נותנת להם והכל בשביל שקט זמני ולא להכרעה לזמן ארוך. 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.