עוד רכישת ענק באזורנו

יהונתן מאיר
ג' שבט ה'תשע"ט 09/01/19
חברת מנועי בית שמש הודיעה על השלמת העסקה לרכישת חברת חישולי כרמל, תמורת כ-58.5 מיליון דולר. הנהלת חישולי כרמל צפויה להמשיך להוביל את החברה תחת הבעלות החדשה של מנועי בית שמש.
קרדיט אתר מנועי בית שמש
קרדיט אתר מנועי בית שמש

חברת מנועי בית שמש שבשליטת קרן פימי הודיעה על השלמת העסקה לרכישת חישולי כרמל מפראט אנד וויטני, תמורת כ-58.5 מיליון דולר. הנהלת חישולי כרמל צפויה להמשיך להוביל את החברה תחת הבעלות החדשה של מנועי בית שמש

רם דרורי, מנכ"ל מנועי בית שמש אמר שהרכישה מעצימה את יכולותיה של החברה בשרשרת הערך בתחום ייצור החלקים, "על ידי הרחבת סל המוצרים שהקבוצה מספקת ללקוחותיה". כן ציין דרורי כי הרכישה מביאה את מצבת העובדים של כלל הקבוצה למעל אלף עובדים.

מנועי בית שמש היא חברה ישראלית שנסחרת בבורסה הישראלית. החברה עוסקת בייצור חלקים למנועי סילון, בשיפוץ ותחזוקה של מנועים ומכלולים, בפיתוח וייצור מנועי סילון קטנים ומתכלים. החברה היא המובילה בישראל בתחום. לחברה אולמות ייצור בעיבוד שבבי, בית יציקה ליציקות מדויקות בשיטת שעווה נעלמת ליצור להבי טורבינות למנועי סילון, אולמות שיפוץ והרכבת מנועים, מעבדות לבדיקות איכות ובדיקות אל הרס ומתקני הרצה ובדיקה של המנועים. מנועי סילון מתוצרת מנועי בית שמש נמצאים בשימוש בעיקר בצה"ל ומשמשים באמצעי לחימה כגון טיל הדלילה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.