עושים שכונה בביאליק

יהונתן מאיר
ה' אדר א' ה'תשע"ט 10/02/19
אחרי שנים שהפיתוח של השכונה התעכב, עכשיו יוצאים לדרך חדשה. בפגישה השתתפו היזמים מנהלי האגפים בעירייה נבחרי ציבור, מירה מנהלת שיקום שכונות נציגות עמידר וכמובן נציגות רחבה של התושבים. כל אלו השתתפו ב"עושים שכונה" בביאליק
פרוייקט עושים שכונה שנערך ברחוב הנרקיס
פרוייקט עושים שכונה שנערך ברחוב הנרקיס

פרוייקט "עושים שכונה" ממשיך הערב ברחוב ביאליק. אחרי שנים שהפיתוח של השכונה התעכב, עכשיו יוצאים לדרך חדשה. בפגישה השתתפו היזמים מנהלי האגפים בעירייה נבחרי ציבור, מירה מנהלת שיקום שכונות נציגות עמידר וכמובן נציגות רחבה של התושבים. כל אלו השתתפו הערב ב"עושים שכונה" בביאליק

עליזה בלוך, ראש העיר, בפגישה עם תושבי שכונת ביאליק: "באנו לכאן כל הנהגת העיר מתוך מטרה לשמוע ולהקשיב למצוקות לצרכים וגם לתת מענה בנושאי בינוי פינוי. כל מילה שתיאמר כאן הערב תירשם ונעשה ככל האפשר כדי לשפר את החיים בשכונה.
נבנה מחדש את האמון ומתוך כך את התקווה לבניית שכונה נהדרת כאן בביאליק!"
משה שטרית, ס. ראש העיר: "אני מבטיח כאן הערב שנעמוד לימין היזמים בכל דבר שיעשו למען התושבים, ונבלום כל דבר שיהיה כנגד תושבי השכונה.
שכונת ביאליק תהפוך לדוגמא להצלחת שכונות בבית שמש וכאן יגורו תושבי המקום עם ילדיהם שיקנו כאן גם בתים"
שמעון גולדברג ממונה תכנון ובנייה: "מי שיחתום בחודשיים הקרובים יהיה בפעימה הראשונה. מי שיחתום מאוחר יותר יהיה בפעימה שאחריה. לא נמתין לחתימת כולם בשביל להתחיל בשלב הראשון של התהליך."
איציק קניזו ממונה תרבות וספורט: "מתחייב לפתוח את מגרש הספורט שבשכונה ולהנגישו לתושבים".

במהלך הערב דיברו התושבים על מצוקותיהם. הנהגת העיר וכן היזמים הקשיבו לדברים, ענו לחלקם והבטיחו לעשות ככל האפשר כדי לשפר את המצב בשכונת ביאליק. הערב הסתיים בתקווה גדולה לשינוי אמיתי וקרוב ובבחירות לוועד שכונה שיוביל את השכונה קדימה. בחירת הועד והעבודה מולו ע"י גלי בר סלע.

 

פרוייקט עושים שכונה ברחוב הנרקיס

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.