עושים שכונה מהדורת רמה ב

יהונתן מאיר
י"ג תמוז ה'תשע"ט 16/07/19
"מוזמנות למפגש תושבות עם ראש העיר עליזה בלוך, במהלכו תוכלנה להעלות בפניה את הצרכים של שכונתנו כל אחת מנקודת ראותה. המפגש יתקיים אי"ה בבית כנסת של הרב הגר רבי מאיר בעל הנס 6 בשעה 20.30 בואי לתרום לקידומה ושגשוגה של שכונתנו" כך נמסר לתושבות רמת בית שמש ב.
הפגנה במרכז רמה ב
הפגנה במרכז רמה ב

ההרפתאה הגדולה הצפוייה לראש העיר ד"ר עליזה בלוך היא שכונת רמת בית שמש ב בעיר. השכונה שמדי כמה ימים מעוררת מהומה על רקע הפגנות בנוגע לשלטי הצניעות, השבת, הגיוס, הקברים ועוד, של נטורי קרתא ושל אנשי ה"עדה החרדית".

כעת, כמו בכל שכונות העיר גם ברמת בית שמש ב ראש העיר פועלת לשמוע את דעתם של תושבי העיר. אך היות וההנחה כי אין היתכנות וסבירות לכך שיבואו תושבים מרמה ב לכינוס בו יבלטו נשים ובראשן ראש העיר חברות מועצה מנכלי"ת העירייה וכו'. ובכדי שלא לפגוע ברגשות התושבים נקבעה פגישה המכוונת לנשות השכונה בלבד.

"אתן מוזמנות למפגש תושבות עם ראשת העיר  עליזה בלוך,  במהלכו תוכלנה להעלות בפניה את הצרכים של שכונתנו כל אחת מנקודת ראותה. המפגש יתקיים אי"ה בבית כנסת של הרב הגר רבי מאיר בעל הנס 6 בשעה 20.30 בואי לתרום לקידומה ושגשוגה של שכונתנו" כתבה העירייה לנשות השכונה.

 נקווה כי לפחות בכך תושבי השכונה והרשויות יהינו לעבוד יחד. ימים יגידו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.