טרגדיה: הבחור הצעיר ליאור חי סחראי ז"ל

יוסי לוז
ב' אדר ה'תשפ"א 14/02/21
לאחר תאונה קשה שעבר לפני כשבוע וחצי, הבוקר הגיעה מבית החולים שיבא – תל השומר הבשורה הקשה על פטירתו של הבחור הצעיר ליאור חי סחראי ז"ל, שהיה פרמדיק מד"א ועסק בהצלת חיים • הלווייתו תתקיים היום בשעה 15:00 בבית העלמין העירוני בבית שמש

בשעות הבוקר הגיעה מבית החולים שיבא בתל השומר הבשורה המרה על פטירתו של תושב העיר, הבחור הצעיר ליאור חי סחראי, לאחר שנפצע קשה בתאונה שאירעה ביום שישי ערש"ק יתרו בשדרות החשמונאים שבמודיעין מכבים רעות.

המנוח ז"ל, ליאור חי בן ה-22, עבד כפרמדיק במד"א ועסק בהצלת חיים. בפוסט מצמרר שפורסם שעות לאחר האירוע שיחזר חברו את הרגעים בהם הוקפץ לתאונה הקשה בשעות הבוקר המוקדמות של יום שישי וגילה כי הפצוע הוא "עמית דם מדמנו", כלשונו וביקש להתפלל להחלמתו, כאשר רבים אכן התפללו לרפואתו של ליאור חי בן יעל.

בפוסט מרגש בפייסבוק שפרסם חברו גיא בובליל לאחר התאונה הקשה הוא כתב, כי "בעבודה שלנו כל שניה החיים משתנים מקצה לקצה. לפני שניה צחקנו ובשנייה אחת עובדים כדי להחזיר חיים למשהו אחר אם הוא קרוב או לא. בבקשה תיזהרו בכביש כי עדיף לאבד רגע בחיים מאשר חיים ברגע".

בפטירתו השאיר אחריו את הוריו שיחי' ואת ששת אחיו. הלווייתו תתקיים היום בשעה 15:00 בבית העלמין העירוני בעיר, רחוב דרך החיים, שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.