עשרות מגרשים שווקו לתעשייה

יהונתן מאיר
כ"ו תמוז ה'תשע"ט 29/07/19
הצלחה כבירה: בית שמש בחזית התעשיה הישראלית: 23 מגרשי תעשיה שווקו בהצלחה באזור התעשיה החדש ׳לביא׳
אזור תעשייה בבית שמש
אזור תעשייה בבית שמש

23 מגרשים שווקו בהצלחה באזור התעשיה החדש לביא שבבית שמש. מדובר בכלל המגרשים לתעשיה בעיר ששווקו.  תוצאות המכרז מצביעות על ביקוש גבוה במיוחד, כאשר לכל אחד מהמגרשים היו למעלה מ-5 הצעות, ולאחד המגרשים אף היו 16 הצעות.  הזוכה הגדול הוא חברת "מגה אור רמי לוי"- אשר זכתה ב-11 מגרשים.  עיריית בית שמש והחברה הכלכלית השקיעו רבות בשיווק המגרשים, ובימים הקרובים יצא לפועל מכרז לתחילת עבודות הפיתוח באזור.

ראש העיר, עליזה בלוך: ״בית שמש עוברת שינויי ומהפך. היום יותר מכל יום, אני גאה להיות בחזית בה גם התעשיינים בארץ ובעולם מבינים שבית שמש היא עיר העתיד של ישראל, גם בתעשייה. בזכות המיקום שלה, בציר מרכזי, בין ירושלים לתל אביב ובזכות כוח העבודה עתיר הון אנושי, מכלל המגזרים ניצור כאן גם תעשייה שתחזק את הכלכלה הישראלית וגם תעסוקה לאלפי עובדים בבית שמש והסביבה״. 

חבר מועצת העיר, ממונה תעסוקה מסחר ותעשיה, ישראל מנדלסון: ״המכרזים האלו הם תחילת הדרך לשינוי בתחום התעשייה והתעסוקה בעיר. ממש בימים אלו אנחנו עובדים על יציאה למכרזים נוספים הן להמשך חיזוק התעשיה והן למסחר והייטק. בית שמש במגמה להיהפך לעיר העתיד של ישראל הכלכלית והחברתית כאחד. אני מודה לכל עשרות היזמים ובעלי מפעלים שניגשו למכרזים, זה מחזק מאוד ומוכיח את הדרך החדשה שעוברת העיר בית שמש בכדי להיות עיר כלכלית חזקה בתעשיה מסחר, הייטק ותעסוקה״.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.