פארק הגפן: נערים תקפו שוטרים במהלך אכיפה ונעצרו

יוסי לוז
כ"ה שבט ה'תשפ"א 07/02/21
שני צעירים שתקפו שוטרים במהלך פעילות אכיפת תקנות הקורונה בפארק הגפן בעיר - נעצרו אמש והועברו לחקירה שבסיומה אחד מהם נכלא • במהלך הפעילות, אחד החשודים, נער בן 17, הבין כי בכוונת השוטרים לאכוף הפרת תקנות הקורונה נגדו וכנגד חבריו, רץ לעבר אופניו וניסה לשלוף משם סכין יפנית

במהלך אכיפת תקנות הקורונה בעיר, אמש נעצר נער צעיר שניסה לתקוף שוטרים באמצעות סכין יפני, לאחר שאלו הבחינו בו ובחבריו צורכים אלכוהול במקום ובהתאם לכך ביקשו לבדוק אותם. בבדיקה שביצעו השוטרים נמצא כי הצעיר מפר בידוד – ובעקבות כך הוא נעצר, יחד עם חברו שניסה כל העת להפריע לשוטרים בעבודתם, והם הועברו לחקירה שבסיומה הקטין נכלא והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "שוטרים שהגיעו אמש אל פארק ציבורי ברחוב הגפן בבית שמש לאכיפת תקנות הקורונה ומניעת צריכת אלכוהול במקומות ציבוריים, הבחינו במספר צעירים שצרכו במקום אלכוהול וביקשו לבדוק אותם".

"בדיקה שנערכה במערכת המשטרתית העלתה כי הקטין אמור לשהות בבידוד, ובנוסף, בשלב זה החלו הצעירים שנכחו במקום להתלהם תוך שימוש בשפה בוטה כלפי השוטרים", הוסיפו במשטרה. "לאחר שהבין החשוד כי בכוונת השוטרים לאכוף נגדו וכנגד חבריו בגין הפרת תקנות הקורונה, רץ לעבר אופניו וניסה לפתוח את תא הנשיאה המורכב על הכידון שם הייתה מונחת סכין יפנית".

בדוברות המשטרה הוסיפו, כי "החשוד נעצר תוך שהתנגד לכך וחברו (19) שנכח במקום שניסה כל העת להפריע לשוטרים בביצוע משימתם תוך איומים כלפיהם, נעצר גם כן והם הועברו לחקירה שבסיומה הקטין נכלא והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.