גלריה: פורום ליל שישי יוקרתי ומרשים

יהונתן מאיר
כ"ג תמוז ה'תשע"ט 26/07/19
אמש התקיים בבית שמש פורום של אנשי עסקים חרדים- "אלופי זהב" שהוקם לטובת ארגון אחוות תורה. ומדי תקופת מה (חודש חודשיים) מאורגן דינר ובו מגיעים אנשי עסקים חרדים ומדברים בענייני היום. הערב התקיים בבית עו"ד אביחי פוגל בהשתתפות אנשי עסקים חרדים ובנוכחות שר התחבורה מר בצלאל סמוטריץ' האירוע אורגן על ידי משרד פוגל את הלר

ארגון אחוות תורה הוא כידוע רשת כוללים המונה קרוב למאה סניפים של שבהם לומדים מעל שלושת אלפים חרדים העובדים לפרנסתם. רשת "אחוות תורה" מיסודו של הגאון רבי דוד לייבל שליט"א, המאגדת תחת קורת גג אחת כוללים בהם עוסקים בגמרא, הלכה ומחשבת ישראל. בכל בית מדרש ישנו ראש כולל האחראי על הלימוד בצוותא, תכני הלימוד והאווירה הייחודית למקום תורה זה.

רשת הכוללים נועדה כדי לתת פתרון לבעיה שהציפה את הציבור החרדי, במסגרתה בוגרי ישיבות שיצאו לעולם התעסוקה הפסיקו ללמוד. הגר"ד לייבל החליט לאמץ את ציבור האברכים העובדים ולספק להם בית חם לגידול רוחני.

פורום אלופי זהב הוא פורום של אנשי עסקים חרדים שהוקם לטובת הארגון, ומדי חודש חודשיים מכונס דינר בו מגיעים אנשי עסקים חרדים ומדברים בענייני דיומא. הערב היה מכובד מאוד אליו הוזמנו  כ-40 מתושבי בית שמש החרדים (יזמים, אנשי עסקים והוגי דעות) מכל גווני הקשת החרדית. האירוע נערך במעמד שר התחבורה מר בצלאל סמוטריץ' שאף נאלץ להקדים את הגעתו למפגש בשל ישיבת קבינט שהוזמן אליה.

המוזמנים סיכמו את המעמד בסיפוק, וציינו את הרמה הגבוה וההפקה המושקעת של האירוע. האירוח שנערך ברוחב יד טוב טעם בבית עוה"ד המוביל בבית שמש מר אביחי פוגל.

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.