פוש אחרון למגבית למשפחת יגאל המנוח

יהונתן מאיר
ה' חשון ה'תש"פ 03/11/19
קריאה חובה: ראובן כהן חבירו הקרוב של ר' יגאל ברזמן ז"ל פונה בפנייה אישית לחבריו ומספר את סיפורו הכואב של ברזמן. הדברים נכתבים לדבריו ללא גינוני כבוד ופיתולים היות וזו פניה חברית לגיוס תרומות שיתרמו עד הערב ויוכפלו על ידי תורמים

תושבים רבים בבית שמש התגייסו ותרמו סכומי כסף גדולים למשפחת חבירנו איש החסד ר' יגאל ברזמן זכרונו לברכה שמסר את הונו ומרצו לחסד וכעת משפחתו עומדת באבלה בפני שוקת שבורה.

אותנו תפסה הודעה שכתב פעיל הציבור המוכר בבית שמש ר' ראובן כהן הי"ו. "חברי היקר," כתב כהן בלב כואב "פניה אישית הדברים נכתבים בלי גינוני כבוד ופיתולים היות וזה נכתב לך כחבר קרוב אין לי מה להרבות במילים.

 יגאל ברזמן ז"ל חברינו איננו, מחלת הסרטן אכלה לנו אותו מול העיניים כזית אחרי כזית בלי גרם של רחמים, מאדם שמן בריא חייכן תוסס פעלתן הפך בזמן קצר לרזה כחוש עצוב, בוהה באויר, עד ליום שבו הנשמה כבר לא יכלה לשרוד בגופו ועלתה לשמים ו...זהו נדם קולו לצמיתות.

למרות התחושות על העושר המופלג התברר כי....אין ליגאל אפ' קיסם משלו הכל היה לו אבל לא שלו, האלמנה והיתומות נשארו ללא קורת גג. נכון, עכשיו כבר תדלג כי אני הולך לבקש ממך תרומה ו....אין לאף אחד כח לקרוא על זה, אבל אני לא אחשוש מכך.

ידידי וחברי היקר, את רוב הסכום השגנו גם בלעדיך, רכבת המצוות שנאמר עליה "אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך" יוצאת אוטוטו לדרך, הצטרפת? קיבלת ביטוח מימי שלקח אליו את יגאל לפני פחות מחודש, לא הצטרפת פספסת את הביטוח.

עד הערב כל תרומה שאתה תכניס הוא מוכפל על כל שקל יש מי שמכפיל (לא המצאה או אנקדוטה אני ישבתי איתם) ל2 שקלים. כל מה שצריכים ממך זה שתיכנס לקישורית ותתן תרומה של כל סכום שבא לך בתשלום אחד או מחולק, או תעביר אליי מזומן, צ'ק ואדאג להעביר ישירות, והאלמנה תוכל להיות תחת קורת גג משלה ועוד ישאר כסף לנישואי היתומות בעז"ה.

האם אתה מצטרף לעגלה או נותן לנו לצאת לדרך לבד ואתה תשאר מאחורה? לתרומות לחצו כאן

בתמונה המצורפת רואים את ר' ראובן כהן עושה ליגאל ז"ל ברכת כהנים לאחר שהתחנן שנברכו שיגאל מיסוריו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.