זהירות: תוקף ילדים במרכז רמה א

ד. קושנר
כ' אדר ב' ה'תשע"ט 27/03/19 1
פרסום ראשון: כבר שבוע וחצי משטרת בית שמש מחפשת במאמצים גדולים אחר חשוד במעשים מכוערים נגד 3 ילדים קטינים בני משפחה אחת, לאחר חקירת הילדים ב"קמפוס חרוב לילדים" בירושלים, אומת הסיפור והמצוד אחר החשוד בעיצומו, צפו בסרטון הבלעדי ובו החשוד מתהלך עם הילדים.
מקום ביצוע העברה
מקום ביצוע העברה

הורים שימו לב, החשוד המסתובב באזור המרכז המסחרי ברמה א' עדיין חופשי ולפי העדויות ישנן פגיעות נוספות שביצע באזור הרמה .

אבי המשפחה סיפר הבוקר למהדריניוז: "לקחתי את שלושת ילדיי (הקטן בגן והגדולים בכיתא א ו-ג') בליל שבת לאחר הסעודה לבית הכנסת בני הישיבות, ללמוד כ 10 דקות, לאחר הלימוד ירדתי לכיוון הרחוב, הבית שלנו שוכן סמוך לבית הכנסת, ואמרתי להם ללכת הביתה ואני הלכתי לשיעור תורה נוסף, שחזרתי מהשיעור הביתה לקראת 23:00 בלילה, אשתי שאלה בדאגה, "אתה יודע מה קרה לילדים?" אמרתי שלא מדוע את שואלת? והיא אמרה שהם חזרו עם בוץ בנעליים בזמן שלא ירד גשם, וכששאלתי אותם מדוע נכנסתם לבוץ, הילדים ענו בצער "זה לא אנחנו זה הוא הכניס אותנו", ואז שאלתי אותם מי עשה את זה? , והם התחילו לספר: "שהגענו סמוך לבית ניגש אלינו אדם עם זקן קצר לבן בעל חזות חרדית, ושאל איפה זה נחל קישון? אמרנו לו שיירד במדרגות לכיוון נחל קישון, ואז הוא אמר בעצם אני צריך נחל דולב, הראו לי איפה זה בבקשה. אמרנו לו לעלות במדרגות לכיוון דולב, הוא הציע שנבוא איתו, הלכנו אחריו אבל הדרך היתה ארוכה וביקשנו לחזור הביתה כי אמא מחכה לנו, הוא הבטיח שאם נבוא איתו תחכה לנו בבית הפתעה, המשכנו ללכת עד שהגענו לבית הספר שעלי תורה, נכנסנו לתוך בית הספר, המקום היה חשוך, הוא לקח אותנו לפינה חשוכה הושיב אותנו על הספסל וביקש מהילד בגן לעמוד לעצום עניים ולהרים את הידיים, שעשיתי כך הוא חנק אותי בגרון וצבט אותי בבטן ולמטה (בברית קודש) ולאחר מכן לקח לי את הפישקלאך (ממתק) שקיבלתי מהשיעור עם אבא", עוד מוסיפים הילדים כי לאחר שסיים, ביקש מהילד בכיתה א' גם לעצום את העניים ולהרים ידיים וביצע כנ"ל שוב את זממו, כך גם עם הילד בכיתה ג', עוד מספרים הילדים כי החשוד חיבק והרים אותם בצורה מוזרה, שסיים לבצע את זממו עזב אותם בחושך ובבוץ ונעלם. "פחדנו נורא אחי הקטן בכה מאוד על הפישקלאך שנלקח ממנו, הרגענו אותו וניסינו למצוא את הדרך חזרה הביתה, עד שהגענו הביתה."

 

עוד הוסיף האב: "בכל שבוע אני מחזיר את ילדיי הביתה למרות שמדובר ב 2 בניינים מהבית כנסת, אני מקפיד להשכיב אותם עם סיפור, לצערי הפעם מתוך כוונה טובה ללכת לשיעור תורה שכידוע לכולנו חשיבות לימוד התורה הקדושה, זנחתי את חיובי הבסיסי לדאוג לצרכיי ילדיי היקרים. אני מודה לקב"ה שלמרות שהיו בידיי המזיק הקב"ה שמר עליהם והם חזרו בריאים ושלמים הביתה, בנוסף ב"קמפוס חרוב לילדים" קבעו כי הילדים אינם זקוקים לשום טיפול, אין ספק כי לימוד התורה שמרה עליהם על אף שהייתי צריך לנהוג אחרת"

 

 

 

החשוד משכנע את הילדים ללכת אחריו 

 

מהדריניוז פונה אל הציבור ומבקש את עזרתכם בזיהוי החשוד, כמו כן יש לפנות למשטרה או להתקשר למערכת מהדריניוז  02-6454408

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • למה לא מפרסמים את שמו למען ישמעו וייראו