פתאום קם אגם

יהודה סגל
א' אלול ה'תשע"ז 23/08/17
אלו תשתיות קמות "תוך שנה"? אפילו תכניות פרטיות לא מאיצות מאפס ל"שלב א'" בכזו מהירות. תוך שנה, תוך שנה... אה, כן. בערך תוך שנה מגיעות בחירות. במועדו יתנוססו סיסמאות המתחננות לתת להשלים את המלאכה...
ראש העיר ונבחריו עם מפה של הפארק המתוכנן
ראש העיר ונבחריו עם מפה של הפארק המתוכנן

גם אצלנו במהדריניוז קראתם על כך: העירייה מפיצה לכל נמעניה ידיעה אודות אגם ב"פארק ירמות" שיזרום – תוך שנה! - ברמב"ש ג'. אולי בסימן סיסמת הקמפיין האחרון של העירייה "מתקדמים מפיתוח לטיפוח". וכן, דווקא בשכונה שמשוועת ליחס הוגן בכל בתחומים.

ובכלל, אלו תשתיות קמות "תוך שנה"? אפילו תכניות פרטיות לא מאיצות מאפס ל"שלב א'" בכזו מהירות. תוך שנה, תוך שנה... אה, כן. בערך תוך שנה מגיעות בחירות. במועדו יתנוססו סיסמאות המתחננות לתת להשלים את המלאכה...

לא כל חלום יכונה בשורה מרנינה לציבור שלם, אז היכן הכיסוי להבטחה? לפרויקטים המתוארים בסדר גודל של "30 מליון ₪", כנאמר, ועוד "תוך שנה", אנו אמורים לקבל משהו בר נגיסה.

אז תסלחו לנו על אי האמון, אך קשה לנו לראות בתמונה סתומה של מפה מונפת בידי מפה אנושית סיבה למסיבה. ועוד בצירוף בומבסטיות מוקדמת על "פרעון הבטחות" לתושבים. לזה קוראים "פרעון"? תנו לחזור לישון בשקט באוטובוס שזורם ברחוב נחל שורק בדרך לאגם מוצא, הקיים כבר באמת.

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.