פתיחה מפנקת של "מאמאס טשולנט"

יהונתן מאיר
ט' חשון ה'תש"פ 07/11/19
הטשולנט המיוחד של "מאמאס טשולנט" הוא חמין שעשוי מדוייק ועתיר בבשר. טעמנו היום ובהחלט מדובר באחד ממטעמי ליל שישי הטובים בעיר כל זאת לצד טעמי המזרח עשירים ברמה הגבוהה ביותר. המלצה שלנו תבואו ל"מאמאס טשולנט" ובטוח תהנו. ובנוסף, פינוק מרוקאי על חשבון הבית לחברי קבוצות 'מהדריניוז'.

הערב, ליל שישי סתווי וחשוך משהו. קפצנו כותב השורות וצוות אתר החדשות החרדי בבית שמש 'מהדריניוז' לקשקש קצת על פוליטיקה ומה שזז בעיר ומחוצה לה. בכל זאת רגע של אתנחתא לאחר שבוע אינטנסיבי וגדוש.

הטשולנט המדובר הוא חמין שעשוי מדוייק ועתיר בבשר ומגוון בקטנית. טעמנו היום ובהחלט מדובר באחד ממטעמי ליל שישי הטובים בעיר. המיקום הוא חדש ומרענן לתושבי בית שמש. בא לשכונה בחור חדש - 'מאמאס טשולנט'.

האמת שלא ידענו כיצד לאכול את המקום. טשולנט מזרח אירופי קטלני, עם קישקע מדוייק ומקורי. לצד ח"י סלטים מרוקני - מבחר סלטים מכל הסוגים והצבעים כמיטב המסורת המרוקאית האסלית והחמימה. 

לצד הסלטים והטשולנט המיוחד תמצאו מטעמים מכל קצוות העולם היהודי. גם מפרום מיוחד וקוסקוס מעולה. גם ג'חנון ומלוואח. וקוגל ירושלמי עשוי מצוין. חוויה טעימה ורגועה מיוחדת ומדהימה מסע אל השבת של עדות ישראל.

והכי חשוב, לחברי קבוצות מהדריניוז שבאים להתפנק במקום המיוחד מובטח פינוק מרוקאי מקורי על חשבון הבית

הטשולנטיה ממוקמת ברחוב חבקוק הנביא 6 ברמה ג

פתוח עד 2 בלילה

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.