פתיחת איקאה: הסניף החרדי

כ"ז אייר ה'תש"פ 21/05/20
מסתמן : פתיחת הסניף החרדי של ענקית הריהוט משוודיה מסקרנת את תושבי בית שמש והסביבה, הערכות הן כי הסניף יפתח בימים הקרובים (יתכן כבר ביום ראשון הקרוב) זאת לאחר שוועדת הערר של מחוז ירושלים הכשירה את עבירות הבנייה שביצעו היזמים במתחם ונתנה תוקף לתוכנית.

הכינו את המברגים והתקינו את הגגונים

ענקית הריהוט השוודית העולמית תפתח את הסניף החמישי בישראל בבית שמש בימים הקרובים.

פתיחת הסניף החרדי היתה מתוכננת לתחילת חודש מרץ האחרון, ונדחתה לאחר שהוועדה המחוזית לתו"ב במחוז ירושלים התנגדה לאשר את תוספות בנייה שהוקמו כבר בפועל, כאמור וועדת הערר המחוזית שמעה את הצדדים ואף קיימה סיור בשטח והחליטה כאמור לדחות את הערר, באיקאה עושים מאמצים כבירים לפתוח את הסניף כבר ביום ראשון הקרוב, 400 עובדי הסניף בבית שמש כבר נקראו ל"דגל" וההכנות בעיצומן.

 

גזר דין קשה למאות משפחות

שיקולי ועדת הערר, בראשות עו"ד בנימין זלמנוביץ התייחסו גם למצב החירום בעקבות משבר הנגיף וקבעו "מאות עובדי איקאה הישירים והעקיפים במצב הכלכלי קשה בתקופה זו של מגיפה עולמית מטים את הכף שלא להתחשב בשיקול של אי עידוד עבריינות בנייה. איש אינו יודע עדיין כמה אפלה ועמוקה תהייה תחתית חבית המיתון שמגפת הקורונה הביאה לעולם. מאות אלפים איבדו את מקור פרנסתם, משקי בית רבים נפגעו כלכלית עד כי ניתן לומר שאין בית שאין בו מובטל. המשך סגירת החנות כאשר הסחורות כבר על המדפים משמעותה גזר דין קשה למאות המשפחות שסיכויים למצוא עבודה במצב המשק היום אפסיים".

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.