פתיחת השנה של מתנדבי ידידים

יהונתן מאיר
ח' תשרי ה'תש"פ 07/10/19
סניף ידידים בבית שמש קיים אתמול אירוע הרמת כוסית לרגל פתיחת השנה, בהוקרה למתנדבי הסניף המקומי, המהווה את אחד הסניפים המשמעותיים בארגון. באירוע השתתפו ראש עיריית בית שמש הגברת ד"ר עליזה בלוך מנכ"ל ידידים, ישראל אלמסי, וסגנו לייזי שטרן
חלק מן המשתתפים בטקס. קרדיט דוברות ידידים
חלק מן המשתתפים בטקס. קרדיט דוברות ידידים

דוברות ידידים:* (בית שמש) סניף ידידים בבית שמש קיים אתמול (ראשון) אירוע הרמת כוסית לרגל פתיחת השנה, בהוקרה למתנדבי הסניף המקומי, המהווה את אחד הסניפים המשמעותיים בארגון. באירוע השתתפו ראש עיריית בית שמש הגברת ד"ר עליזה בלוך; הרב יוסף זוהר, מוסר השיעור השבועי למתנדבי הסניף; מנכ"ל ידידים, ישראל אלמסי, וסגנו לייזי שטרן.

ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, פתחה את האירוע בדברי ברכה ואמרה בהתרגשות: "אני נפעמת לראות את האחדות והערבות ההדדית שמביא ארגון ידידים לעיר. בית שמש הינה עיר מגוונת ומעורבת, ואחד הדברים החשובים לחיי החברה בעיר הוא השילוב בין כולנו. אתם ידידים לא רק שמסייעים ועוזרים לתושבי העיר אלא מהווים את המארג הנפלא הזה. שתהיה לכולנו שנה נפלאה וטובה".

לאחריה נשא דברים ישראל אלמסי, מנכ"ל ידידים, ואמר: "אני מודה לראש העירייה על השתתפותה באירוע הערב. שיתוף הפעולה עם העירייה הוא חיוני ומעולה. שמנו לעצמנו למטרה להראות את הפנים היפות של ישראל ובעיר בית שמש המגוונת ניתן לראות בנקל את עם ישראל במיטבו. תודה למנהלי הסניף היקרים, לכלל המתנדבים המסורים שנותנים מענה מצוין בכל שעות היממה ולבני משפחתם. נמשיך לפעול במרץ כדי להגדיל את הסניף לטובת תושבי העיר והסביבה. גמר חתימה טובה לכולם".

את האירוע יזמו והפיקו מנהלי הסניף שאך לאחרונה התמנו לתפקידם, ירוחם אסטרייכר, מנהל הסניף, סגנו נתן רובינשטיין וארי יעקובסון, אחראי המתנדבים בסניף. הם הודו למתנדבי הסניף על כל הפעילות במהלך השנה החולפת ובירכו אותם בשנה טובה ומבורכת להם ולמשפחותיהם. תודות: חוי ארנפלד - מרכז לינק, תכשיטי ריגל, אופנת אדור, חלילנד עיצוב אירועים, יאמי בפה - הודיה אלחרר קינוחים, שרייבר ביטוחים וקבוצת שמשנט.

קרדיט תמונות: דוברות ידידים 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.