צעיר חרדי מבית שמש נעצר בחשד לחטיפת אדם למטרות כופר

יוני קפלן
כ"ד שבט ה'תש"פ 19/02/20
בית משפט השלום בי-ם האריך את מעצרו של צעיר חרדי מבית שמש החשוד כי חטף אדם ודרש תשלום מבני משפחתו עבור שחרורו. בנוסף, איים על בני המשפחה אם יעזו להתלונן במשטרה. כל הפרטים

צערי חרדי תושב בית שמש נעצר בחשד כי חטף אדם וביקש מבני משפחתו תשלום כופר עבור שחררו, כך פורסם באתר ׳כיכר השבת׳. בית משפט השלום בירושלים האריך את מעצרו בשישה ימים נוספים. 

בהמשך הדיון פירט השוטר רס"ב שלומי בן דור, במענה לשאלות: "זו היתה חטיפה שנעשתה בירושלים, כפעולת סחיטה של כספים. הנחטף, הוא שהגיש את התלונה". כמו כן נמסר, כי העצור, שבעבר היה מעורב בעבירות סמים, חשוד בפרשה זו בעבירה של 'הטרדת עד בנסיבות מחמירות'.

עו"ד דותן דניאלי פרקליטו של החשוד הכחיש מכל וכל את המעשים החמורים המיוחסים למרשו, וביקש: "המשיב עם חולצה קצרה. לקחו לו את המעיל, ולא הצלחתי לתפוס את אמו בטלפון; אבקש שיתנו לו מעיל. קר מאוד, ובכל מקרה אני מבקש להכניס לו אם אפשר גם סיגריות".

לאחר שמיעת טיעוני הצדדים, החליט כאמור השופט אורן סילברמן להאריך את מעצרו של הצעיר, עד ליום שני הבא, בהסכמת עורך דינו, בשל המסוכנות העולה מן המעשים המיוחסים, החשד הסביר הגבוה בשלב זה והסיכוי לשיבוש החקירה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.