בליכוד החליטו: נשארים בקואליציה

יוני קפלן
י"ח כסלו ה'תש"פ 16/12/19
מועצת סניף הליכוד התכנסה הערב לדון בהמשך דרכה של המפלגה בקואליציה העירונית. לאחר דיון סוער, מועצת הסניף הסמיכה את חברי המועצה לקבל החלטה בעצמם לגבי המשך דרכם בקואליציה. בשבוע שעבר זעמו חברי הסיעה על התנהלות הועדה לתכנון ובניה בעניין ׳נווה שמיר׳, ובכוונתם לערער על החלטותיה בוועדה המחוזית.
חברי סיעת הליכוד, הערב
חברי סיעת הליכוד, הערב

מועצת סניף הליכוד התכנסה הערב לדון בהמשך דרכה של המפלגה בקואליציה העירונית. לאחר דיון סוער, מועצת הסניף הסמיכה את חברי המועצה לקבל החלטה בעצמם לגבי המשך דרכם בקואליציה.

בשבוע שעבר זעמו חברי הסיעה על התנהלות הועדה העליונה לתכנון ובניה בעניין ׳נווה שמיר׳, והחרימו בהפגנתיות את הדיון לאחר שראוי כי ראש העיר נעדרת ומי שינהל אותו הוא מחזיק התיק שמעון גולדברג.

בליכוד מבקשים לבטל תוכניות שהתקבלו בועדה שלטענתם משנים את צביונה של נווה שמיר לטובת הציבור החרדי ובכוונתם אף לערער בוועדה המחוזית. 

בהודעה שהוציאו עם תום הפגישה נכתב כי "חברי מועצת הסניף הביעו זעם על התנהלות העירייה והעומדת בראשה וביקשו לצאת לאלתר מהקואליציה".

עם זאת, "לאחר דיון עמוק הוחלט כי חברי מועצת הסניף הסמיכו את חברי מועצת העיר לקבל החלטות עפ"י הבנתם להמשך הדרך בקואליציה". 

עוד נכתב בהודעה כי חברי מועצת העיר יקיימו דיון בימים הקרובים בדבר המשך דרכם.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.