קורסי חורף של מרכז לינק

מהדריניוז
ד' כסלו ה'תש"פ 02/12/19
מרכז לינק לנשים בבית שמש, מציג מגוון קורסים במגוון גדול של תחומים בלימודי חוץ של מוסדות אקדמים מהמובילים בישראל ולימודי תעודה. ב'לינק' כיתות לימוד חדשניות ומאובזרות, מרצים מן השורה הראשונה ותכניות לימוד מבוקשות ויוקרתיות.
מרכז לינק להכשרה מקצועית
מרכז לינק להכשרה מקצועית

במרכז לינק להתפתחות אישית ומקצועית לנשים בבית שמש, מתקיימים קורסים במגוון תחומים המבוססים על תכניות לימודי חוץ של מוסדות אקדמים מהמובילים בישראל. כעת יוצאים בלינק ברשימת קורסים ללימודי תעודה המשתלמים והנחשקים  במשק

ב'לינק' כיתות לימוד חדשניות ומאובזרות, מרצים מהשורה הראשונה ותוכניות לימוד מבוקשות ויוקרתיות. ייחודיותו של מרכז לינק הוא בעובדה שהוא מאפשר לימודים קרוב לבית ומאפשרים שילוב של משפחה עם לימודים ובניית קריירה.

במקום מתקיימות תכניות לימודים של המוסדות הטובים והמובילים ביותר בישראל. על פי רוב מדובר בלימודים פעם בשבוע בלבד. מרכז לינק מייצר מקפצה מקצועית לשיפור הקריירה וליכולת ההשתכרות, לצד לימודים באווירה מפנקת, רגועה ותומכת, הרואה את האשה הדתית והחרדית במרכז. הזדמנות לנטוורקינג למפגש וליצירת קשרים עם נשים מובילות ומצליחות כמוך.

מעט על המנכ"לית. חוי ארנפלד, מנכ"לית "ארנפלד לימודים בע"מ" עוסקת קרוב לעשור בקידום והעצמת נשים בכלל ונשים חרדיות בפרט באמצעות לימודים אקדמיים. היא בעלת תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. חוי סייעה למעל 3000 נשים וגברים מהמגזר החרדי לרכוש השכלה אקדמית והיד עוד נטויה.

כתושבת העיר בית שמש וכפעילה חברתית למען העיר קרוב ל 12 שנה הבינה חוי ארנפלד שקיים צורך אמיתי בעיר בית שמש ובמטה יהודה, למרכז לימודים והתפתחות אישית ומקצועית ייעודי לנשים מכל גווני הקשת הישראלית, חוי רואה את עצמה כשליחה חברתית לקידום ולהעצמת נשים בכל התחומים.

ארנפלד מספרת על החזון שלה באשר להעצמת הנשים החרדיות ושילובן במשרות נחשבות בשוק העבודה הישראלי. "החזון שלי הוא" אמרה ארנפלד "כי כל אישה תראה ב- "לינק" הזדמנות להתפתחות מקצועית ואישית, הזדמנות ליצירת קשרים וחברויות מקצועיות חדשות והזדמנות להשקיע בעצמה.

מרכז לינק מושתת על תכניות לימודי תעודה וחוץ בתחומים מובילים ומבוקשים במשק של המוסדות האקדמיים המובילים בישראל, הוא מרכז אינטגרטיבי הנותן מענה ייעודי וייחודי לנשים מכל גווני הקשת הישראלית. בלינק את במרכז"

בתחילת שנת הלימודים הננהגת לפי החודש הלועזי - ינואר יתקיימו מספר קורסים ייעודיים ומיוחדים לנשים הדתיות והחרדיות. קורס nlp, קורס עיצוב פנים, וקורס קאוצ'ינג אישי. במהלך הקורסים ישתלמו התלמידות בתחום העניין בו הן חפצות ברמה הגבוהה ומרחיבת הדעת ששוק הלימודים הגבוהים מציע

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.