קשה לומר שבוע טוב

כ"ט תמוז ה'תשע"ז 23/07/17
דוד לף מהבולטים שבמתנדבי "איחוד הצלה" בית שמש היה מהראשונים להגיע לפיגוע בנווה צוף השבת ואף ביצע החייאה בנרצחים.
בפוסט כואב הוא אומר: "קשה לומר שבוע טוב".
דוד לף (צילום: איחוד הצלה)
דוד לף (צילום: איחוד הצלה)

כך כותב דוד לף:

קצת קשה להתחיל את הפוסט עם המילים "שבוע טוב". אמש תוך כדי סעודת שבת בבית הורי במושב מתתיהו הגיעו הדיווחים ברשת הקשר של איחוד הצלה  על פיגוע קשה בישוב חלמיש עם מספר פצועים  יצאתי למקום יחד עם אחי מנחם לף מנהל איחוד הצלה סניף בנימין. בהגיענו למקום נתקלנו בזירה קשה מאוד כשבמקום מטופלים על ידי חובשים שגרים בישוב 2 פצועות כשאחת מהם בהחייאה. הצטרפנו  שנינו למאמצי ההחייאה שנמשכו שעה ארוכה שלצערינו בסופן נקבע מותה של הפצועה. לאחר שדאגנו לכבודה התקבצנו מניין וקראנו יחד "שמע ישראל". במשך שנותיי (כ 17 במספר) כחובש רפואת חירום טיפלתי בהרבה מאוד ארועים חלקם קשים יותר וחלקם פחות. חלקם חקוקים ונשארים איתי בזכרוני כשליבי עם המשפחות. אז כן הטבח הנורא של ליל אמש של משפחת סלומון ישאר איתי וליבי יהיה עם הנרצחים והמשפחה האבלה. 
אני רוצה לחזק את ידי כל הכוחות וצוותי הרפואה בהם כונני איחוד הצלה, צוותי מד"א וצה"ל שפעלו יחד בשיתוף פעולה במטרה אחת להציל חיים! תנחומיי למשפחת סלומון ורפואה שלמה והחלמה מהירה לאם המשפחה. 
כטבעו של העולם אנחנו נמשיך בשגרת חיינו וננסה לעזור בכל עת וברגע שנידרש אך יחד עם משפחות רבות שנצורות בליבי הצטרפה מאתמול משפחה קדושה נוספת. משפחת סלומון. הי"ד של הנרצחים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.