ראיון נטול כפפות: " בלוך היא לא הנושא, הציבור רוצה שינוי"

יוסי לוז
ד' תשרי ה'תשע"ט 13/09/18 3
השלטים מככבים, חוגי הבית מלאים, צוות 100 הימים בראשות רענן דינור, ויום הבוחר קרוב מתמיד. רגע לפני שתושבי בית שמש יכריעו מי יהיה הקברניט שינהיג את הספינה בקדנציה הקרובה, בעוד כחודש וחצי, המועמדת עליזה בלוך מתייצבת לראיון וידיאו נטול כפפות עם אתר 'מהדריניוז'.

היכן גדלה, מה הרקע המשפחתי שלה ולמה היא הכי מתגעגעת? 
"עד היום אני לא מצליחה לשמוע חזנים אחרים חוץ מאבי ז"ל. היה משהו מיוחד בקול שלו, בתפילות יום כיפור כשהיה עומד מבוקר עד ערב ומפייט".
מהצד הנשי איך היא תנהל את העיר והאם תאפשר הפקדת תיקים בידי נציגים שסרחו, או שחשודים בכך. ובכלל, האם היא עסוקה בחלוקת תפקידים קודם היבחרותה?
"אני לא רוצה להיכנס לזה כי בשביל זה יש מדינת חוק. יש משטרה שחוקרת אז אני ממש לא נכנסת לזה. כראש עיר אדאג לניקיון כפיים של כלל השותפים שלי לעשייה. קופה ציבורית זה אחריות מאוד גדולה ומאוד רגישה". 
"אני בכלל לא עסוקה בחלוקת תיקים. אני חושבת שהשפה הפוליטית הזו שאומרת שראש עיר צריך להיבחר על פי חלוקת שלל יצאה מהעולם. העיר בית שמש צריכה להיות מנוהלת באופן אחר. אני לא עושה פה חלוקה של תיקים. אני עסוקה בלהבחר כדי שהתושב ירגיש שיש את הידיים הטובות ביותר שדואגות לו. התושב מאס בשיח הזה שאומר מי יקבל איזה תיק, בלי קשר לשום דבר".
כל זאת ועוד שלל שאלות ותובנות, בראיון שלפניכם.

 

(בסרטון קיימות תמונות נשים)


לצפיה  בגרסה האיכותית לחץ כאן

נהניתם? עקבו אחרינו. בחודש הקרוב נערוך כאן ב'מהדריניוז' ראיון וידיאו על בסיס שבועי, עם פוליטיקאים ומובילי דעה בעיר, לקראת מערכת הבחירות.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
 • מסתבר שעליזה פופולרית גם בציבור החרדי, כתושב רמה ג' היא עולה בשיח בכל מקום.

  החלטנו שהפעם אנחנו מצביעים אחרת, מצביעים לטובת עיר מאחדת
 • כמה נקודות לתשומת ליבך עליזה התותחית!!

  1.שכשתיבחרי תבטלי את הכחול לבן במרכז המסחרי ברמה אלף..פשוט גנבו לנו את החניה במסווה של פיתרון מצוקת חניה בימים מסוימים.

  2.הדבר היחיד שקנאים מבינים זה לא מכות אלא להשים בכלא אבות למשפחות זה הדבר שהכי כואב להם..כמובן מי שמגיע לו..ולשבת למשטרה על הווריד בנושא הזה שילכו עד כתב אישום ולא כמו אבוטבול שמטריד את המשטרה על חבדניק שהניח תפילין בכניסה לקניון דבר שפחות משמעותי לעיר במקום לטפל בקנאים..
  3.להציף את הכניסות לרמה גימל עם שלטים שלך ובדגש על כך שטרם נמצא מי לוקח אחריות על המחדלים של בניית המדרכות ההזויות.
  4.תהיי קצת יותר אגרסיבית בקמפיין שלא להיות כמו אלי ישי שהיה צודק אבל הפסיד כי היה מדי נחמד ושוחר שלום..ב ה צ ל ח ה
 • מחכים שתבואי להתחיל לנהל את העיר