ראש העיר מסייעת לגן החרדי שהושחת

יהונתן מאיר
ח' אלול ה'תשע"ט 08/09/19
"ביקרתי עכשיו במעון ושוחחתי עם המנהל וצוות המעון על מנת לשמוע מהם על המקרה ולבדוק איך העירייה יכולה לסייע למעון ולוודא כי מחר הם פותחים את יום הלימודים כרגיל" אמרה ראש העיר אמש בגן החרדי שהושחת

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך ביקרה אמש בגן החרדי בעיר הוותיקה  שהושחת גינתה את הפורעים והבטיחה לסייע ככל שניתן בפרשה הכואבת שמסעירה את העיר. ראש העיר פגשה שם את הרב אליהו גולדברג שמפעיל את המעון והשקיע בו סכומי עתק עג פתיחת שנה"ל תש"פ. 

 "ביקרתי עכשיו (אחרי חצות. ס.צ) במעון ושוחחתי עם המנהל וצוות המעון על מנת לשמוע מהם על המקרה ולבדוק איך העירייה יכולה לסייע למעון ולוודא כי מחר הם פותחים את יום הלימודים כרגיל" אמרה ראש העיר.

"דיברתי גם עם מפקד תחנת המשטרה בבית שמש, המשטרה חוקרת את האירוע הזה ואירועים נוספים של ונדליזם בעיר והוא הבטיח לעשות כל מאמץ על מנת להגיע אל מבצעי הוונדליזים ולמנוע הישנות של אירועים מסוג זה בעתיד" היא הוסיפה.

 אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על המרחב הציבורי בבית שמש בטוח מוגן ומטופח ולא נאפשר גילויי אלימות מכל סוג שהם" סיכמה ראש העיר את ביקורה במעון ואת תמיכתה במפעיליו.

גם סגנית ראש העיר עו,ד רינה הולנדר גינתה את המעשים וכתבה  "הוונדליזם במעון ראוי לכל גינוי. נקווה שהמשטרה תתפוס את המבצעים". 

גם חבר המועצה הרב שלמה ברינט מסר את תגובתו לאירוע״בתדהמה וזעזוע ביקרתי הערב במעון במתחם בזק בעיר הותיקה שם בוצע השחתה של מעון פרטי לגיל הרך במהלך שבת קודש מקום שאמור להיות מעל כל מחלוקת . ההשחתה והונדליזם עברו כל גבול וצריך להתייצב באחדות גמורה בגינוי כל פגיעה ברכוש הזולת קל וחומר השחתה מול ההשקעה הכספית והרגשית בטובת התינוקות והפעוטות ״ 

התמונה באדיבות דוברות העירייה

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.