רה"מ נתניהו בבית שמש: נשקם תשתיות ונפתור את מצוקת התח״צ בעיר

יוני קפלן
ט' שבט ה'תש"פ 04/02/20
ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לכנס בחירות באולמי ראשית בבית שמש והתייחס גם למצב המדיני וגם למצוקת העיר בית שמש. בחוץ הפגינו התושבים על מצב התחבורה הציבורית הלקוי בעיר. צפו בתיעוד מהאירוע
נתניהו הערב בבית שמש

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לכנס בחירות באולמי ראשית בבית שמש והתייחס גם למצב המדיני וגם למצוקת העיר בית שמש. ״בעזי"ת נצליח להרכיב ממשלה נמשיך לשקם ולבנות תשתיות ונפתור את מצוקת התחבורה הציבורית בעיר״ אמר נתניהו. 

עוד הוסיף ראש הממשלה ״גנץ אומר שהוא מקבל את תוכנית המאה, אבל הוא מוסיף תוספת קטנטנה. הוא אומר: "אני אקבל את התכנית אבל רק בהסכמה, בהסכמה בינלאומית." 

זאת אומרת שכל מה שאמרתי, הפלסטינים צריכים להסכים לזה, האו"ם צריך להסכים לזה, האיחוד האירופי צריך להסכים לזה, אתם יודעים מי עוד צריך להסכים עם זה? יעל גרמן, עופר שלח. 

מי עוד צריך להסכים לזה? אחמד טיבי, גם הוא צריך להסכים עם זה. זה צריך לבוא בהסכמה והוא תלוי בזה. אחמד טיבי ואיימן עודה יסכימו להחלת החוק על יצהר ועל איתמר? נו באמת.

לסיום אמר נתניהו ״כדי להבטיח את העתיד של ישראל, אני צריך שהפעם כל חברי הליכוד, כל הליכודניקים, יצאו להצביע ויוציאו אחרים להצביע. הפעם מוציאים את כולם מהבית, לא מוותרים על אף אחד.״