רועי לחמנוביץ מונה לדובר עיריית בית שמש

יוני קפלן
י"ב אדר ה'תש"פ 08/03/20 1
יועץ התקשורת רועי לחמנוביץ יחליף את הדוברת שפרשה מתפקידה לפני מספר חודשים. בעבר שימש כדובר תנועת ש׳׳ס ובמגוון תפקידים נוספים בשירות הציבורי.
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

עיריית בית שמש הודיעה היום (ראשון) על מינויו של רועי לחמנוביץ לדובר עיריית בית שמש. 

לחמנוביץ, בן 45, נשוי פלוס 4 משוהם, כיהן לאחרונה כיועץ אסטרטגי ומרצה לתקשורת באוניברסיטת בר אילן ומכללת ספיר. לפני כן כיהן כדובר שס וכיועץ תקשורת ליו"ר שס, כיועץ לשר האוצר וראש מנהל תקשורת במרכז השלטון המקומי. עוד ייעץ לחמנוביץ לאישים וארגונים בולטים בישראל. 

לחמנוביץ מחליף את דפנה כהן נוריאל שכיהנה בתפקיד כשנה ובנתה את מערך הדוברות והתקשורת בעירייה. כהן נוריאל צפויה להיכנס בחודש הקרוב לתפקיד דוברות בכיר אחר במגזר הציבורי. 

ראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך בירכה את לחמנוביץ: ״אני מברכת את רועי על בחירתו כדובר העירייה. לרועי ניסיון רב בדוברות ואני בטוחה שיביא את ניסיונו ומקצוענותו לתפקיד המאתגר כדובר העירייה. אני מודה לדפנה כהן נוריאל על העבודה המקצועית והמשותפת ועל בניית מערך הדוברות בעיר״. 

רועי לחמנוביץ אמר: ״אחרי מספר שנים אני שמח לחזור לשירות הציבורי ולהצטרף לצוות המשימה המוביל שינוי אדיר בעיר בית שמש בראשות ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך. אני מודה לראש העיר על האמון".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • מעניין כמה זמן יקח גם לו להתפטר.