רופא בבית שמש: הצטרפו והצילו חיים מחוץ לבית החולים

יונתן שורק
א' כסלו ה'תשע"ט 09/11/18
ד"ר ארי פלטא, מומחה לכירורגיה כללית בבית החולים לניאדו ורופא מתנדב באיחוד הצלה, יצא השבוע במכתב פתוח לרופאים המתגוררים בבית שמש וקרא להם להצטרף לרשת המנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה.

רופא באיחוד הצלה לרופאים בבית שמש: הצטרפו והצילו חיים מחוץ לבית החולים

 

ד"ר ארי פלטא, מומחה לכירורגיה כללית בבית החולים לניאדו ורופא מתנדב באיחוד הצלה, יצא השבוע במכתב פתוח לרופאים המתגוררים בבית שמש וקרא להם להצטרף לרשת המנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. ד"ר פלטא, פנה לרופאים בעקבות מקרה אישי במסגרתו טיפל בצעירה שנפצעה קשה. "אני כותב לכם מכתב זה בעקבות מקרה שאירע לפני כחודש וחצי במסגרתו הוזעקתי לטפל בצעירה שנפגעה קשה מפגיעת אוטובוס ברחוב נחל רפאים בעיר", כתב ד"ר פלטא לרופאים. "הפגיעה ממנה היא סבלה הינה בדיוק בתחום המומחיות שלי. הימצאותי בשטח באותן דקות מנעו את התדרדרות מצבה הרפואי".

 

פלטא הוסיף כי "אנו הרופאים חרטנו על דגלנו את הצלת החיים. לכן חשוב לי לקרוא לעמיתי ולומר להם כי יש לנו הזדמנויות רבות להציל חיים גם מחוץ למסגרת בית החולים. אני עושה זאת באופן קבוע במסגרת התנדבותי ברשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. עירנו, בית שמש, מרוחקת מבתי החולים, היא רוויית אתרי בניה ואוכלוסייתה צעירה. אני סבור שהגדלת מספר הרופאים המתנדבים באיחוד הצלה בעיר תביא להצלת חיים ותטיב עם ביטחונם ובריאותם של תושבי העיר". לסיום כתב ד"ר פלטא: "אני קורא לכם להצטרף אלינו ולחזק את רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. שליחותנו הרפואית יכולה להימשך גם מעבר לעבודתנו בבתי החולים ובמרפאות".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.