רמה ב' : המשטרה פיזרה חתונה עם עשרות משתתפים

יוסי לוז
י"ד שבט ה'תשפ"א 27/01/21
במהלך אכיפת תקנות הקורונה על ידי כוחות המשטרה אמש, אותרה חתונה בהשתתפות עשרות שנערכה ברחוב רבי יוחנן בן זכאי בעיר ובעקבות כך חולקו דו"חות למשתתפים והחתונה פוזרה • במהלך הפעילות החלו הפרות סדר במקום, כאשר אל עבר השוטרים הושלכו אבנים וביצים על ידי עשרות פורעים

במסגרת אכיפת הסגר ותקנות הקורונה, בשעות הערב אמש איתרה המשטרה חתונה שנערכה בהשתתפות עשרות ברחוב רבי יוחנן בן זכאי שבשכונת רמה ב'. דו"חות נתנו למשתתפים ולבעלי תפקיד במקום והחתונה פוזרה, כאשר במהלך הפעילות החלה הפרת סדר במקום שכללה אבנים וביצים על ידי עשרות שהתקהלו בסמוך.

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר, כי "במהלך אכיפת תקנות הקורונה על ידי כוחות המשטרה, אותרה חתונה בהשתתפות עשרות אנשים שנערכה ברחוב רבי יוחנן בן זכאי בבית שמש. כמו כן, במקום ישנו גם מוסד חינוכי בו אותרו תלמידים רבים וצוות הוראה".

"במהלך פעילות השוטרים במקום, הושלכו לעברם אבנים וביצים על ידי עשרות פורעים מפרי סדר. לא היו נפגעים באירוע והשוטרים שאכפו את התקנות רשמו דו"חות כנגד משתתפי החתונה ובעלי תפקיד במקום. החתונה הופסקה ואחראי המקום הונחה לסגור את הישיבה ולפזר את הילדים".

כזכור, ביום רביעי שעבר פיזרה המשטרה חתונה רבת משתתפים שנערכה אף היא ברמה ב', במתחם האולמות שבסמוך לרחוב הלל. בנוסף, גם ביום ראשון השבוע פוזרה חתונה שהתקיימה ברחוב רבי יהושע הסמוך– כאשר גם בשני מקרים התקיימו הפס"דים וחולקו דו"חות למשתתפים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.