רצים לראשות בלי "יבלות"

כ"ב אלול ה'תשע"ח 02/09/18
קרה לכם פעם ש"צמחה" לכם בכף הרגל יבלת? לי זה קרה, האמת, כמעט שנתיים הסתובבתי עם יבלת שסירבה לעזוב בתוקף, וככל שעבר הזמן גם גדלה והתרחבה לכל עבר.

חשבתי לעצמי... איך "מורידים" את ה"תוספת" בשר הזו ?

ואז מישהו סיפר לי: "אתה לא מכיר ישעיה" ?

"מי זה ישעיה" עניתי

שוב הוא חזר: "ישעיה הרפלקסולוג, נו... הפדיקוריסט"

"פדיקוריסט"? הרמתי גבה: "הרי רק נשים עושות פדיקור"

ואז הוא צחק ואמר: "מכיר את ה"קניון" בחניון מתחת ליש"? (אני) "כן"

"כנס לישעיה ותרגיש את השינוי העצום ברגל"

 

כאן כבר התחלתי לדמיין איך ישעיה "חופר" לי ברגל עם כלי חד.

חוסר המודעות, והיום יום התובעני, גורם לאנשים רבים בציבור הגברים בפרט, להתעלם מהבעיה , כשמתחילים כאבים מוגברים, מתחילים לברר מהם דרכי הטיפול?, וכאן מתחילות המניעות...

תור לרופא עור בעוד מספר שבועות (או חודשים)

רופא ששם חנקן וזה לא עוזר

רופא שממליץ לנתח ...

הנה מספר עובדות שיעזרו לכם :

ראשית, חישוב מוטעה שאם עכשיו כואב, הטיפול בטח כואב הרבה יותר, ולא אוכל לתפקד אח"כ.          ב98% מהמקרים אפשר לצאת לחתונה ולרקוד מה שלא יכלו לפני הטיפול,   ובחודרנית הכאב הוא עשירית ממה שהכרנו עד היום בטיפולים אם בכלל.

 

"אז התיישבתי אצל ישעיה, הוא אוחז בסכין ואני נושך את השפתיים. לא ראיתי כל כך מה הוא עושה, הרגשתי דגדוגים קטנים, סוג של חפירות קטנות וזהירות, ואז ישעיה מודיע לי שהוא סיים.

קמתי ועמדתי על הרגל, אני לא מאמין איך סבלתי עד היום, רציתי לנשק אותו משמחה מה שעצר אותי זה המסכה והביגוד הסטרילי."

היבלת רגע לפני ההוצאה

ישעיה מחזיק את היבלת

 

 

אז מה באמת ישעיה עושה:

פדיקור רפואי נועד לטפל בכל בעיות הנפוצות של העור והציפורן בכף הרגל

גזירת ציפורניים למתקשים לסוכרתיים וכו'

 טיפול בפטרת הציפורן והעור,

 טיפול ביבלות

 ציפורן חודרנית

 עור יבש

 עור קשה

סדקים

 

איש רציני ישעיה, ויש לו גם חזון: פיתוח מודעות ציבורית והדרכה לתחזוקת כף הרגל ומניעת בעיות אסטטיות ובריאותיות הנגרמות עקב הזנחה

ישעיה: "כיום יותר ויותר אנשים מטפלים בבריאות ובאסתטיקה של כף הרגל ומבינים שפדיקור רפואי זה לא לוקסוס זה פשוט בריאות, הטיפול בכף הרגל משפיע על זרימת הדם, על הנוחות בהליכה, ומפחית עייפות מוקדמת, מעבר לכך שההזנחה גורמת לפעמים לאבדן ימי עבודה כגון בזיהומים, שושנה ברגל, ציפורן חודרנית, ויבלות, ובמיוחד אצל חולי סוכרת שההזנחה מסוכנת"

עוד מוסיף ישעיה :"ההשפעה של כף הרגל, ועל הגוף היא מדהימה, כך שבמקרים רבים של עור קשה ובפרט יבלות, הם מצביעים על עיכוב בתפקוד או אפילו תפקוד תקוע של איבר מסוים בגוף, לפי המפה הרפלקסולוגית של שיקוף הגוף דרך כף הרגל"

לדוגמה אומר ישעיה: "יבלת משמעותית גדולה על כרית הדריכה תחת הבוהן הקטנה מעידה על הגבלה מסוימת בכתף שבאותו צד. ומבחינה מטאפיזית יכול להיות שהאדם מתקשה לסחוב את העול העומס והאחריות שהחיים מכתיבים לו

בלוטת עור קשה בפרק הבוהן הגדולה מעידה על צוואר לא משוחרר, לחיצות של בדיקת רגישות על נקודות השיקוף של הצוואר הנמצאות במקום, יצביעו בדרך כלל לחוליות 3-5 C ולחיצה ליד החוליה תכאיב ותאמת את הבדיקה (אסור ללחוץ על החוליות) ."

" יבלת באמצע כרית הדריכה תעיד על עומס ולחץ המשפיעים על הריאות, אצל הגויים נבדוק האם היו מספר התפרצויות, עדיין בכרית הדריכה, יבלת בירידה שבין הבוהן הגדולה לבוהן השנייה בדרך כלל מעידה על עומס בבלוטת התריס, לרוב זה יתבטא במובנים המטאפיזיים (העל פיזיים) המוגדרים ברפואה הסינית לבלוטת התריס המייצגת את הביטוי, מילולי / דעה עצמית / עבודה במקום המאפשר ביטוי עצמי ועוד  

דוגמאות נוספות רבות קיימות בקליניקה, וזה מדהים איך מבט על הכף הרגל מגלה סיפור חיים

בקיצור תגיעו לישעיה ותתחילו לרוץ (אפשר גם לראשות)

הכתובת נחל ניצנים 8 בית שמש ב"חניון קניון" מתחת לצרכנית יש חסד

בכניסה לחניון יורדים ישר החנות השנייה דלת אחת אחרי קרן בני  הישיבות

הזמנת תורים : 052-765-0733

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.