שביתה סוף: הקץ לסכסוך בין העירייה לועד העובדים

יוני קפלן
כ"ה טבת ה'תש"פ 22/01/20
עיריית בית שמש וועד עובדי העירייה הגיעו להסכמות במסגרת הדיון שהתקיים בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים בנושא התברואה בעיר. על פי ההסכם, הן העירייה והן ועד העובדים מחויבים לניקיונה של העיר ולעובדי העירייה. הנהלת העירייה והועד ייפגשו בתקופה הקרובה וידונו בנושאים אשר על הפרק.

עיריית בית שמש וועד עובדי העירייה הגיעו אמש להסכמות במסגרת הדיון שהתקיים בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים בנושא התברואה בעיר. בהודעת ההסכם שנחתם, הן העירייה והן ועד העובדים מחויבים לניקיונה של העיר ומחויבים לעובדי העירייה. בנוסף התחייבו הנהלת העירייה והועד להיפגש בתקופה הקרובה ולפתור את חילוקי הדעות ביניהם.

על פי ההסכם, העירייה תקלוט 2 נהגי משאיות, בעדיפות לנהגי משאיות מנוף לצרכי תגבור בעיר הוותיקה. וככל שמספר הנהגים המתפעלים מנוף ירד מ-9, העירייה תפעל להשלמת התקן. 

בהמשך ההסכם מופיע הסדר במסגרתו תוכל העירייה להעסיק עובדי קבלן בתנאים מסויימים ובהסכמת ועד העובדים. 

מנכ"לית העירייה, מירה מינס: "אנחנו מברכים על כך שהצלחנו להגיע להבנות משותפות בנושא התברואה בעיר הותיקה ומקווים שבשבועות הקרובים נפתור יחד את יתר הנושאים שנמצאים על סדר היום". 

יו״ר ועד העובדים, ישראל פרץ: ״ועד העובדים מברך על נכונות העירייה לצמצום עבודת הקבלן בעיר תוך שמירה ללא פשרות על איכות ניקיון העיר. עובדי העירייה ימשיכו לבצע את עבודתם לרווחת תושבי העיר על הצד הטוב ביותר. בימים הקרובים ימשיכו הנהלת העיר וועד העובדים בהידברות על מנת להגיע להסכמות בכלל הנושאים״.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.