שדרוג משמעותי לבעלי המכוניות

יהונתן מאיר
ב' סיון ה'תשע"ט 05/06/19
לאחר מאמצים רבים של ראש העיר ד"ר עליזה בלוך ומחזיק תיק התחבורה הרב שמואל גרינברג חונכים בשעה טובה את חניון הרכבת החדש. בשבוע הבא ייפתח חניון הרכבת החדש ובו 120 חניות לשירות נוסעי הרכבת.
החניון החדש
החניון החדש

במסגרת העבודות להרחבת השירות בכל תחומי התחבורה הציבורית לתועלת תושבי בית שמש, מסתיימת עבודה מאומצת של שנתיים בהקמת החניון. החניון ייפתח אי"ה כאמור בשבוע הבא והוא מצטרף לחניון הסמוך שנפתח לפני שנה וחצי ובו 55 מקומות חניה. עם השלמת החניון החדש התווספו בסה"כ 175 מקומות חניה.


ראש העיר הגב' בלוך " זו אבן דרך נוספת בהקלה ובהנגשת התחבורה הציבורית בעיר בית שמש. תודה לשמואל גרינברג על הדחיפה ולשלום אדרי על הסיוע הרב מול משרד התחבורה והנהלת הרכבת. יחד אנו ממשיכים בחזון שיהפוך את בית שמש לעיר העתיד של ישראל!".

המשנה לראש העיר וממונה התחבורה הרב שמואל גרינברג ציין כי הוא שמח לברך על המוגמר וכי עבורו זה סיפוק גדול ביום זה בו נחנך החניון כאשר מהמורות רבות עברו בדרך בהשגת התקציב מרכבת ישראל ובכל השלבים בדרך בתכנון ובביצועו. גרינברג הודה לראש העיר על הסיוע הרב לאורך הדרך, למשרד התחבורה ולרכבת ישראל לצוות אגף ההנדסה ומדור תנועה ותחבורה ולמר שלום אדרי שסייע מול רכבת ישראל.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.