שוב חטיפות, שוב הפגנות

יהודה סגל
כ"ז תשרי ה'תשע"ח 17/10/17
הייתי מאוד רוצה להילחם את המלחמה בבית פנימה כנגד המפגינים. לגעור, ללמד, להוכיח, להתנצח. גם הם מבטלים את היושבים בבית המדרש. אבל מי יש לו זמן לזה בכלל?

אחרי כחודשיים של שקט, שוב מטרידים את הסדר והשלום אלו האמונים מגבוה על שמירת הסדר והשלום...

חבל לחסוך במילים. ציידי הרשויות שוב חוטפים את בחורי ישראל הטהורים שלא טעמו טעם חטא לכור ההיתוך הממלכתי, לשים עול מלכות הרשעה על צווארם, להשכיחם תורתך ולהעבירם מחוקי רצונך.

ולשם מה בדיוק "עושים אנגריא בתלמידי החכמים"? עבור צבא הייחוד-בפילבוקסים לישראל?! כדי לגרש יהודים מבתיהם בארץ ישראל? כדי לייצר ולמכור נשק כחול-לבן למטבחים במיאנמר, בארה"ב, בסין, בהודו, במדינות הערביות (בשקט-בשקט) ושאר גויי הארצות (מה שנאסר במשנה)? לחלל את יום השבת לשווא, להיטמא בפיגולי הרבנות הראשית, לקומם משטרים רצחניים "מתונים" ועוד ועוד?!

חרדים ליטאים מזרם "הפלס" הפגינו אתמול נגד מעצרי שני בחורי ישיבות "עריקים מהצבא". הבחורים הם ישראל מאיר קפלינסקי ובן ציון וייסנשטרן נ"י.עשרות חרדים הפגינו אתמול בנהר הירדן, כאן בעיר, וחסמו לסירוגין את הכביש. ההפגנות התקיימו גם בירושלים, שם חסמו את הצמתים בפינת שרי ישראל ויפו ואת הרכבת הקלה.

וכאילו כדי להזכיר לנו מדוע להתרחק מהם, שלחו שוטרות נקבות בכוונת מכוון, ואיימו בהכוונת אקדח לעבר אזרחים חפים מפשע. אז שלא יתלוננו על הטיפים שלנו מאתמול לשוטרים החדשים (שנאמרו בהלצה!)...

הייתי מאוד רוצה להילחם את המלחמה בבית פנימה כנגד המפגינים. לגעור, ללמד, להוכיח, להתנצח. גם הם מבטלים את היושבים בבית המדרש. אבל מי יש לו זמן לזה בכלל?

התקשורת דואגת לציין שהבחורים ה"עריקים" היו בדרך לאילת\ים המלח. לא טורחים, כמובן, לפרט שמדובר בימי בין הזמנים (הנמשכים עד יום ראשון), בו מקובל לצאת להתאוורר ולהינפש לקראת הסמסטר הבא.

הנה הסרטון של האיום באקדח:

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.