שודדים לאור יום - נתפסו

יהודה סגל
כ"א אלול ה'תשע"ז 12/09/17
אימצו לעצמם דפוס פעולה, בו נוהגים 'לארוב' לנשים ברחובות ובסמוך לתחנות אוטובוס ותוך ניצול רגעי חוטפים את תיקן ונמלטים מהמקום.

דוברות המשטרה (ירושלים):

ארבו לנשים וחטפו את תיקן על תכולתו, 2 צעירים בשנות ה - 20 נעצרו בפעילות ממוקדת של המשטרה תוך פחות מיממה

בראשית השבוע התקבל במשטרה דיווח מאישה (עובדת זרה) בבית שמש, אודות 2 חשודים שחטפו את תיקה האישי ובו רכוש השייך לה, מכשירה הנייד, דרכונה של האישה, ארנק ובו כסף מזומן ונמלטו מהמקום. לאחר זמן קצר התקבל דיווח מאישה נוספת באחד הרחובות הסמוכים גם כן אודות חשודים שחטפו מידה את תיקה ובו רכושה.

שוטרים וחוקרים שפגשו בנשים, פתחו מיד בחקירה במהלכה נגבו עדויותיהן ונאספו ממצאים וראיות נוספים מהמוקדים בהן התרחשו העבירות.

עם התקדמות החקירה וניתוח כלל הממצאים והראיות, אותרה זהותם של החשודים, 2 צעירים (שנות ה – 20) תושבי בית שמש, שעפ"י החשד אימצו לעצמם דפוס פעולה, בו נוהגים 'לארוב' לנשים ברחובות ובסמוך לתחנות אוטובוס ותוך ניצול רגעי חוטפים את תיקן ונמלטים מהמקום.

אתמול (ב') בפעילות מבצעית ממוקדת של שוטרים ובלשים מתחנת בית שמש, נעצרו החשודים והובאו לחקירה בתחנת בית שמש בחשד לשוד וחטיפת תיקים.

היום יובאו החשודים בפני בית משפט להארכת מעצרם.

פעילות המשטרה במוקדי העבירה והמאמצים הטכנולוגיים בהם השתמשו השוטרים, הביאו תוך זמן קצר לאיתור זהותם של החשודים ולמעצרם תוך פחות מיממה.

משטרת ישראל ממשיכה במאמציה כל העת לחקור, לאתר ולעצור כל אדם או גורם שבמעשיו פוגע בביטחונם האישי וברכושם של האזרחים הנורמטיביים שומרי החוק, ותפעל למיצוי הדין עמו.

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.