שימו לב למה שאתם רוכשים

מערכת "מהדריניוז"
ד' תמוז ה'תשע"ט 07/07/19
תחת הכותרת "להכרעת הציבור" קוראים באגודה למען טוהר המחנה לציבור שומרי התורה והמצוות, לשים לב למכשולות אשר עלולות להתעורר ברכישה 'תמימה' של מוצרי ים, בריכה לעונת הקיץ.
חוף ים. ויקיפדיה
חוף ים. ויקיפדיה

האגודה למען טוהר המחנה מעורר: יש תחליף ל'מוצרי ים' עם אריזות פוגעות. קריאה לציבור: לא לרכוש מוצרי ים, בריכות וקיץ שאין ליבואניהם כל התחשבות באורחות חיי הציבור החרדי
 
תחת הכותרת "להכרעת הציבור" קוראים באגודה למען טוהר המחנה לציבור שומרי התורה והמצוות, לשים לב למכשולות אשר עלולות להתעורר ברכישה 'תמימה' של מוצרי ים, בריכה לעונת הקיץ. "בימים אלו, מוצעים בכלל החנויות ברחבי הארץ, מוצרי קיץ, כבריכות, גלגלי ים וכדו'", כותבים במכתב מיוחד שמפרסמת האגודה לציבור הרחב, "ומאחר וישנם יבואנים המשווקים את מוצריהם עם תמונות מאד גרועות, ולעומתם, ישנם כיום יבואנים המשווקים את מרכולתם לחנויות, ללא תמונות כלל".


בהתאם לזאת ולאור האמור, מדגישים באגודה, כי על הציבור הנכבד "להעדיף את המוצרים של החברות המתחשבות ברגשות הציבור החרדי". במכתב האגודה מציינים את שמותיהם של שני יבואנים שאינם מייבאים מוצרי קיץ וכו' עם תמונות בלתי ראויות.


לצד ההעדפה הברורה שיש להעניק ליבואנים שאינם מתפתים לייבא מוצרים בעלי מראות קלוקלים, חלה על כל אחד החובה לשמור ולהזהיר גם על נראות החנויות שמחזיקות מוצרים אלה, ולכן, כותבים: "לאלו המוצרים שכבר קיימים בחנות עם התמונות הפסולות, לבקש בעדינות אך בתקיפות, לכסותן מיידית". אין ספק כי בידנו הדבר, כיצד ייראו החנויות במחוזותינו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.