תאורה מוגנת מים לחג שבו נידונין על המים

יהונתן מאיר
ז' תשרי ה'תש"פ 06/10/19
בחג הסוכות ניתן לראות סוכות מגוונות מחומרים שונים ומשונים. סכך עשוי מענפי דקל ירוקים, מנסרים דקים או ממחצלות לשימוש רב פעמי. דפנות עץ חלקות, שאריות קרשים מאולתרות או מבדי ברזנט על פרגולות צבועות או על מוטות ברזל קנויות. אך לכל הסוכות כולל כולן נדרשת השקעה במערכת תאורה ובמנורות מתאימות ועמידות למים ולפגעי מזג האוויר. לצורך כך, מחסני תאורה יצאו במבצע מרהיב לחג הסוכות

בחג הסוכות, בו יוצאים מדירת הקבע אל דירת העראי, מקובל לארח ולהתארח בחג בסוכותיהם של שכנים ומכרים. ישנן משפחות רבות שעמלות זמן רב קודם החג על מנת לקבל את התואר הסוכה היפה ביותר בסביבה. ישנם פיתוחי איוורור ומיזוג רבים שנוצרו כדי להקל על הישיבה בסוכה. קישוטי תאורה ססגוניים המפארים את הסוכה, או לחילופין סתם למשוך כבל חשמלי לתאורת סוכה פשוטה. 

 בדיוק בשל כך, חנות מוצרי החשמל 'מחסני תאורה' יצאו במבצע מרהיב לחג הסוכות. מבצע בו נמכרים אביזרי החשמל הנדרשים לסוכה במחירים חד פעמיים השווים לכל נפש. למשל, בחזית המבצע תמצאו תאורת לד חדשנית עמידה ומוגנת מים ב-39 שקלים בלבד. מאוורר תקרה פסיפיק ב-119 שקלים, קטלן יתושים רק ב-79.9 שקלים.

בנוסף מציעה החנות, מגוון קישוטי סוכה מאירים במחירים מצחיקים. לדוגמה, מגן דוד לתלייה ב-29 שקלים ליחידה, גרנלדה מרהיבה באורך חמשה מטרים ב-49 שקלים בלבד, ופרוז'קטורים מצויינים במחיר השווה לכל נפש. והכל, עמיד בפגעי מזג האוויר ובגשם שכבר מתחיל לרדת באזורנו.  

בחג האסיף אשר בו נידונים על המים, בשלל הסוכות המגוונות של עמך בית ישראל בחירת התאורה הטובה ביותר היא 'מחסני תאורה'. תאורת הלד החזקה והעמידה במים המחוברת תחת הסכך העשוי ענפי דקל ירוקים, או תחת נסרי הסיכוך הדקים או המחצלות המגולגלות לשימוש רב פעמי היא השקעה מצויינת, זולה ומשתלמת במיוחד. לצורך כך, חנות התאורה המובילה 'מחסני תאורה' יצאו במבצע המרהיב לחג הסוכות הבא עלינו לטובה.