תגובת האתר לאירוע התועבה

ד. קושנר
כ"ה תמוז ה'תשע"ט 28/07/19
הסיבוב של שלום אדרי על כ- 100 תושבי בית שמש, באירוע התועבה שהתקיים בעיר, לא היה השערוריה היחידה באירוע המתועב. הגדיל לעשות אביחי אברבנאל פעיל פוליטי שדיבר נגד תגובתו של הרשל"צ הגאון רבי משה שלמה עמר שהתייחס בדבריו לאירועי התועבה המתקיימים בישראל.
הראשל"צ הגר"ש עמאר. ויקיפדיה
הראשל"צ הגר"ש עמאר. ויקיפדיה

לא רק ארגוני השמאל ומלחכי פנכה נוספים עשו "סיבוב" על כ- 100 תושבי בית שמש, באירוע התועבה שהתקיים בעיר, הגדיל לעשות אביחי אברבנאל פעיל פוליטי שדיבר נגד תגובתו של הרשל"צ הגאון רבי משה שלמה עמר שהתייחס בדבריו לאירועי התועבה המתקיימים בישראל, אברבאנל שציטט את הרמב"ם וקרא לגדול הדור "מחטיא את הרבים" צריך להאזין טוב לדברים היוצאים מפיו הטמא, אדון אברבנאל, אתה, לא מחטיא הרבים? אולי הגדול ביותר מאז בנות מדיין שגרמו למותם של 200,000 מבני ישראל בגלל עוון הזימה שביצעו.


עוד הצטרף לחגיגה ח"מ שלום אדרי, שהפר את הסטטוס קוו והודיע בראש חוצות כי בשנה הבאה אירוע התועבה יערך בחסות העירייה וברחבת קניון נעימי...  והכל כדי לקושש מספר קולות נוספים מהעיר הוותיקה, שרוב תושביה בזים לאירוע המשוקץ.

 

סעו לתל אביב..

ליבי ליבי על אותם נשמות טועות המחפשות את דרכם בעולם ונפלו לתוך תהום הזימה השקרית של ארגוני השמאל המצדיקים את דרכם ה"פלורליסטית" והחופשית.

רוצים אירוע תועבה (או גאווה) סעו לתל אביב שם תמצאו את אשר חפץ ליבכם, שם תרגישו שווים ושוות, בית שמש היתה מסורתית ותישאר כך, גם אירוע תועבה עם 200 משתתפים לא ישנה זאת.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.