תושבי רמה א': יש בעיות אבל מורגש שיפור

יהונתן מאיר
כ"ח אדר א' ה'תשע"ט 05/03/19
תושבי רמה א' לראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "יש עוד בעיות, אבל כבר רואים שיפור ניכר" הדברים נאמרו במסגרת תכנית "עושים שכונה" קיימו אתמול ראש העיר והנהלת העירייה מפגש פתוח עם תושבי רמה א'
פאנל הפקידים והנבחרים בעושים בעושים שכונה
פאנל הפקידים והנבחרים בעושים בעושים שכונה

בהובלת ראש העיר ד"ר עליזה בלוך ובהשתתפות ראשי האגפים בעירייה וצוותים מקצועיים, התקיים אתמול ברמה א' מפגש פתוח עם תושבי השכונה. במפגש השתתפו גם עולים חדשים שקבעו את ביתם ברמת בית שמש. המפגש התקיים במסגרת המיזם "עושים שכונה", בו הנהלת העירייה מגיעה מדי שבועיים לאחת השכונות בעיר על מנת לשמוע את התושבים ולגבש תוכניות פעולה.


עיקר טענות התושבים התייחסו לבטיחות בסביבת מוסדות חינוך בשכונה, בעיות ניקיון ומחסור במגרשי ספורט ובפארק לכלבים. עם זאת, רבים מהתושבים ציינו כי חל שיפור ניכר בחודשים האחרונים והביעו את אמונם ותקוותם ששיפור זה יימשך ואף יתרחב. ראש העיר הודתה לתושבים על דבריהם והבטיחה כי העירייה בראשותה תמשיך לפעול בצורה מאומצת ובשיתוף פעולה עם תושבי העיר מכלל האוכלוסיות.
בין השאר הודיעה ד"ר בלוך על תוכנית מקיפה שגיבשה לשיקום הכבישים והמדרכות ברחבי העיר, תוך הקפדה על איכות העבודה כדי שבעיות התשתית הקשות לא יחזרו על עצמן בעוד מספר חודשים. גם נושא התחבורה הציבורית נבחן לעומק על ידי ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה הציבורית שמואל גרינברג. כצעד ראשון תתפרסם בימים הקרובים הודעה על הרחבת מסלולי קווי האוטובוסים והגברת תדירות הנסיעה בבית שמש ובפרט ברמה.


ד"ר בלוך ציינה בסיפוק את הצלחת המיזם "עושים שכונה", שהתקיים עד כה בשכונות הנרקיס, חפציבה, ביאליק ועוד. בי"ח באדר ב' יתקיימו ברמה א' שני מפגשים עבור הציבור החרדי, אחד לנשים והשני לגברים.

 

המשתתפים. צילום: עיריית בית שמש