תושבי רמה ג' דורשים מגרש ספורט מיד!

יהודה סגל
ה' חשון ה'תשע"ח 25/10/17
כמה כסף שילמנו למשרד השיכון? על מה ולמה? נו, רוצים החזר מלא...

כזכור, אנחנו בעיצומה של עצומה לכבוד שרת התרבות והספורט גברת מירי רגב לדרישת מגרש ספורט כדורגל ו\או כדורסל לרמב"ש גימל.

זה רק סממן להעדר התשתיות המשווע בשכונה הזו, שמצד אחד אי אפשר כמעט למצוא בה דירה – להשכרה!, כשמאידך, התושבים חסרים את המינימום. בקרוב יבא גם יום חשבון...

היכן יתרעננו תלמידי המוסדות הטהורים, כן ירבו? בינתיים רבים מהבחורים נאלצים לנסוע לרמב"ש א' או רחוק אף יותר, בפרט בימי בין הזמנים האחרון. כמה זמן ניתן להמשיך כך? מעבר לנושא הבריאותי, זה נושא יהודי מובהק, ואני לא מתכוון רק לרמב"ם בחשיבות ההתעמלות. לאן תרים המחפשים חילוץ עצמות?

עשה אזנך כאפרכסת: לפארקים בשכונות חילוניות מרוחקים, לבד ובקבוצות, בשעות הלימודים ומחוץ לשעות הלימודים, ביום ובלילה. אני צריך לתרגם את הנזקים החינוכיים והאחרים לעברית?!

גם גשמיות וגם רוחניות: אולי זה נשמע מוזר, אולם שמא מצווה לעשות שוב כנס חיזוק הצניעות לשכונה הזאת, הפעם בסמן מגרש כדורסל!

נו, לפחות עשו מתקני שעשועים. אבל ילדים לא פעם מתייראים להשתמש במתקנים, כיון שסביב המגלשה הקטנה בועטים ילדים גדולים יותר בכדור ענק בחוזקה...

ומי שיבא למתנ"ס רמה אלף, ימצא - כמה מפתיע? - שגם המקומיים מבקשים לשהות ולהשתמש במגרש... למה נגרע? אה, שכחתי: רמב"ש אלף תוכנן תחילה עבור אחינו במגזר החילוני!

למי לא פנו כבר? לאריה דרעי, למשולם נהרי, למשה אבוטבול, ואולי אפילו למשה מונטג. תשובה לא קיבלו. אולי דרך אשה חילונית במפלגה זרה תבא הישועה. הנה שוב העצומה:  https://www.atzuma.co.il/sportgimmel

כמה כסף שילמנו למשרד השיכון? על מה ולמה? נו, רוצים החזר מלא...

ראש העיר מספר על מגרש מתוכנן (מגרש 508# שבין ג1 לג2). גם אם זה יקרה מתישהו, מגוחך לחשוב שמגרש אחד יספיק לעשרות אלפי נערים של שתי שכונות!

ושוב, חסרים חתימות לעצומה:  https://www.atzuma.co.il/sportgimmel

הבחירות האמתיות הם היום, וכל קול קובע!

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.