תושב בית שמש הוכה: השופט זיכה

משה כהן
י"ז טבת ה'תשע"ט 25/12/18
פרסום ראשון: עו"ד יצחק בן חמו "מדובר בתושב בית שמש סטודנט צעיר ונעדר כל עבר פלילי שנטען כי הכה את השומרים בכניסה לאוניברסיטה, משום שסורב להיכנס ללא תעודת זהות. מה שכמובן לחלוטין לא נכון.
עו"ד יצחק בן חמו
עו"ד יצחק בן חמו

"חטף" מכות סתם

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, ארז נוריאלי, זיכה סטודנט שהואשם בתקיפת מאבטח בקמפוס.

בכתב האישום נגד הסטודנט נטען, כי הגיע לעבוד בקמפוס, המתין לתורו בעמדת הבידוק הביטחוני ובשלב מסוים צעק לעבר המאבטח: "תעבוד מהר יותר, אני מאחר לעבודה", ו"יא גמד, תן לי להיכנס". עוד נטען בכתב האישום, כי מאחר שלסטודנט לא היתה תעודה מזהה, המאבטח ביקש ממנו להמתין בצד עד להגעת סייר ביטחון. התביעה טענה כי כאשר הסייר הגיע ושוחח עם הנאשם בצד, המאבטח התקרב אליהם אף הוא, ואז הנאשם הסתובב, היכה בפניו עם הטלפון הסלולארי שלו וגרם לו לחבלה.

כבר בחקירתו במשטרה, הכחיש הנאשם את המיוחס לו וטען כי כאשר שוחח עם הסייר, המאבטח הגיע והניח יד על כתפו. לטענת הנאשם, הוא ניסה להסיר את ידו של המאבטח ובטעות נתן מכה במשקפיו.

את הסטודנט שהוכה על לא עוול בכפו ייצג סנגורו עו"ד יצחק בן חמו המתמחה בתחום הפלילי, בן חמו הנחשב לאחד מעו"ד הפליליים הטובים בארץ שמע את הסיפור מפי הסטודנט והחל לטפל בתיק עד לתוצאה הדרמטית, זיכוי מלא ופיצויים שעתיד לקבל הסטודנט עקב הפסד במדינה בתיק.  

 

עו"ד בן חמו ספר לנו על ההתנהלות בתיק המדובר:

עו"ד בן חמו: "הסטונט הואשם בהתנהגות פרועה במקום ציבורי, וכאמור ספג פציעות חמורות וקשות.העדים העידו כולם, השוטרים והמאבטחים בכניסה לקמפוס העידו בזה אחר זה, ובסופו של יום הצלחנו לשכנע את כב' הש' נוריאלי, כי לא תמיד המאבטחים במקומות ציבוריים צודקים.זהו מקרה קלאסי בו המאבטחים, שניים במספר מתאמים גרסאות ופועלים מתוך תסכול מוחלט שמופנה כלפי האזרחים ובמקרה הזה, סטודנט מבריק שעלה לדוכן ולאחר תדריך מאוד מסודר שלי, נתן את הצגת חייו, ובעצם סיפר את מה שקרה באמת."

 

מה חלקה של המשטרה בתיק הנ"ל?

"כמובן שהיו מחדלי חקירה שזועקים לשמיים, ועל כך תודתי לעבודתה הקלוקלת של המשטרה שטיפלה בתיק.בסופו של יום התוצאה הרצויה במקרה הזה, היא שהתקבלה לא היה ספק בכלל לגבי ניהול ההליך."

 

 

 

עו"ד יצחק בן חמו הינו מומחה בנושאי "תעבורה" (רשיון נהיגה) ובתחום הפלילי. 
ומשרדו נמצא בבית שמש, לייעוץ ישיר מעו"ד בן חמו חייגו  072-3717341

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.