בלעדי: איים על הפקחית ונעצר - צפו בתיעוד המטריד

יוני קפלן
ח' טבת ה'תש"פ 05/01/20 1
"אני אחפש אותך. אברר איפה את גרה ותראי מה אני עושה, ישבתי 26 שנה בכלא" כך איים תושב על פקחית חניה שנתנה לו דו"ח חניה לאחר שחנה את רכבו בחנית נכים מבלי שיש ברשותו תו נכה. בהמשך נאלצה הפקחית לברוח ולהסתתר בחנות פיצה כשהמצלמה ממשיכה לתעד הכל - בערב הוא נעצר. צפו בתיעוד הבלעדי
החשוד בתקיפה
החשוד בתקיפה
צפו בתיעוד המטריד

תושב מטה יהודה כבן 60 נעצר בסוף השבוע בחשד שאיים על פקחית שנתנה לו דו״ח חניה לאחר שהחנה את רכבו בחניית נכים שלא כחוק מבלי שיש ברשותו תו נכה. 

החשוד שהבחין בדו"ח, בחר להתעמת עם הפקחית אותה איתר בקרבת מקום, שם עפ"י החשד איים עליה וקילל אותה. לידי מהדריניוז הגיע תיעוד בלעדי מהתקיפה החמורה כשבסרטון ניתן לראות איך החשוד מאיים על הפקחית שיאתר את מקום מגוריה ויפגע בה תוך שהוא מציין את עובדות היותו אסיר משוחרר שישב 26 שנה בכלא. 

בהמשך התקרית נאלצת הפקחית לברוח לתוך חנות פיצה סמוכה ולהסתתר במטבח עד יעבור זעמו של החשוד. כאמור באותו ערב הוא נעצר על ידי כוחות משטרה והובא לפני שופט להארכת מעצרו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • עליזה?? למה ברמה א משלמים גם ארנונה יותר גבוה וגם על חניה בתוך השכונה,בבחירות את תגעגעי לעזרה שלנו הפעם לא ניתן לך את הקול שלנו. תמשיכי להתעלם ביום הבוחר אני יצביע גם לנטורי קרתא ולא לך!!אבוטבול זילזל בתושבים ועף ואת גם כנראה תעופי בבחירות הקרובות..