תיעוד מדאיג, צלם מותקף בהפגנות הסיקריקים בבית שמש

מערכת מהדריניוז
י"א ניסן ה'תשע"ז 07/04/17
לידי מערכת מהדריניוז הגיעו מספר סרטונים מדאיגים מהפגנת ליל שישי האחרון, כמאה מטרים מכיכר יהודה הנשיא התחלנו להרגיש שמשהו בעיר עירני מהרגיל, לעיננו התקהלות של נערים פוחחים המנסים להפר את הסדר. הכל מותר, אבנים יריקות וצעקות אימה. יצאנו מהרכב כדי לצלם קצת ולא לקח כמה שניות עד שיוסף  הותקף בלי סיבה נראית לעין. הנערים ירקו על יוסף שיכול להיות אבא שלהם, כזה חוסר כבוד ועזות מצח, גם על הנערים הללו כואב הלב לא פחות מאלה שפגשנו ליד המקווה.

 

יצאנו הפעם מאוחר ב-12:30 בלילה. חשבנו שנפגוש עיר ישנה לאחר עמל ההכנות לפסח, הופתענו.

התחלנו ללכת אחרי הבטן והמקום הכי קרוב אלינו שמוכר צולנט היה במקווה של הרב וואזנר. בכניסה למקווה פגשנו דלת נעולה ושלושה נערים יושבים בטלים, שאלנו אותם אם יש צולנט והם אמרו שהם רק רוצים וודקה... כואב הלב על נערים אלו אבל אחרי שיחת חולין קצרה הם הלכו.

הבטן המשיכה להציק והסיכוי לצולנט טוב מתרחק בכל רגע עם השעה המאוחרת, אז יוצאים לרמה ב' ואולי משם תבוא הישועה.

כמאה מטרים מכיכר יהודה הנשיא התחלנו להרגיש שמשהו בעיר עירני מהרגיל, לעיננו התקהלות של נערים פוחחים המנסים להפר את הסדר. הכל מותר, אבנים יריקות וצעקות אימה. יצאנו מהרכב כדי לצלם קצת ולא לקח כמה שניות עד שיוסף  הותקף בלי סיבה נראית לעין. הנערים ירקו על יוסף שיכול להיות אבא שלהם, כזה חוסר כבוד ועזות מצח, גם על הנערים הללו כואב הלב לא פחות מאלה שפגשנו ליד המקווה.

הדרך הכי טובה להגיע לגשמיות משובחת זה דרך חסד משובח אז אספנו טרמפיסט, יהודי בעל צורה עם 7 תבניות ביצים ישובות לו על הברכיים. תוך כדי שיחה שאלנו אותו אם יש סיכוי למצוא איזה צולנט טוב והוא כיוון אותנו לכיוון שכונת סלונים.

הגענו לרחוב החיד"א 4, שם נראה שהיום רק התחיל. בחורים ואברכים עומדים עם חיוך נעים על הפנים וריח של צולנט משובח, קנינו לנו גם קוגל תפו"א כדי להשלים את הטעם.

אז חוץ מהאווירה הנעימה וירידת המתח אחרי היריקות והאבנים גם הצולנט היה טוב, בעל רמת חריפות ממוצעת, מימי ועם כמות בשר שלא מביישת אותנו ואת בעל המקום.

סה"כ טעים ונקי והיה שווה לנסוע עד לסלונים בשביל זה.

שבת שלום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.