תמיכה חרדית גלויה בעליזה בלוך

ד. קושנר
כ"ו אלול ה'תשע"ח 06/09/18 7
עליזה בלוך תקיים חוג בית היום בערב ברמה ג'. המארח והמשתתפים כולם חרדים מ"המיינסטרים" . תופעה.
מאיר רבינוביץ המארח: "מי שרוצה לראות מהפכה, שיבוא היום בערב לשמוע מה יש לעליזה לומר".
מאיר רבינוביץ
מאיר רבינוביץ

לא מתחבאים יותר-חרדים תומכים בעליזה בלוך בגלוי.


אבוטבול קרא להם מיינסטרים, וסמך ידו עליהם שיצביעו לו כדבר מובן מאליו.
היום בערב. בלי להסתתר מקיים מאיר רבינוביץ תושב רמה ג' חוג בית בביתו. עם שם ותמונה.


מאיר רבינוביץ בחור צעיר ונמרץ המשויך לזרם החסידי בעיר אומר שהפעם לא תהיה תופעה של הצבעה ללא חשבון, חשבון עם נציגי הציבור שכשלו לטענתו בניהול העיר וגורמים לתושבים בכלל ולתושבי השכונות החדשות בפרט, סבל בל יתואר.


את המחדלים עליהם הוא מדבר ניתן למצוא בכל קבוצה או שיחה שמתנהלת בימים אלו בעיר. התשתיות, מערכת החינוך הכושלת שפתחה שנת לימודים במחדלים אדירים, ללא כיתות וללא פתרונות ראויים, התעסוקה הכושלת. כל אלה מצטרפים לחשבון ארוך ונוקב שנציגי הציבור שלנו יהיו חייבים לעשות.
בתקופת הבחירות בה אנו נמצאים, ניכרים מאמצים לפתור לתושבים בעיות דחופות וקריטיות. אבל מי שלא טרח בערב בחירות לא יקבל הצבעות ביום הבחירות.

רבינוביץ אומר "מי שרוצה לראות מהפכה, שיבוא היום בערב לשמוע מה יש לעליזה לומר".


החשיפה של רבינוביץ כתושב חרדי לעין כל כתומך בעליזה בלוך מצטרפת למאות תושבים שכבר לא חוששים לומר בגלוי שהם תומכים בעליזה. תמיכה זו מצטרפת לסקר המפתיע שעשה "הגל החדש" בו עליזה גוברת על אבוטבול בקרב מצביעים שיבואו לקלפי.


עד כתיבת שורות אלו נציגי הציבור של דגל התורה וג' לא התגבשו לכדי החלטה ברורה האם ירוצו בנפרד או יתמכו באבוטבול דבר שגורם לחוסר וודאות והגברת התלונות על קברניטי העיר.
התופעה של תמיכה פומבית של חרדים בעליזה עלולה לעודד את נציגי דגל התורה להריץ מועמד משלהם (גרינברג?) כמוצא אחרון לפני איבוד השליטה בעיר לטובת מי שטוענת לניהול חדש ושוויוני בבית שמש.


התמיכה של חרדים בעליזה חשובה לה יותר מכל כיוון שבעזרת תמיכה זו תישמט על טענה למלחמת חרדים חילונים. הציבור משתי קצוות העיר דורש ניהול רציני בעיר ולעליזה תשאר המשימה לשכנע שהיא המועמדת המתאימה לכך. לאור תלונות התושבים ומצב העיר לא יקשה עליה לשכנע שהיא האדם הנכון בזמן הנכון.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • צריך להחליף לא רק את הראשות אלא את כל אלו שהיו קרובים לצלחת ורק דאגו לעצמם!
  • מגיע לכל תושבי בית שמש ניהול, חזון ותקווה!
  • אני ממש לא מבינה, בוחרים הרב הראש' או ראש העיר?? לאבוטבול אין שום כישרון לפה או לשם!! הגיע זמן לבחור ראש העיר לפי כישרון ניהולי ולא לפי מה אומר לי הרב שלי!!! אם כל הכבוד לרבנים כבר אי אפשר לגור בעיר הזאת, אפילו לחרדים לא טוב והם פוחדים להודות! אני בחורה דתיה ורוצה לגור בעיר שמתנהלת כראוי!!! לכן בוחרת בד'ר עליזה בלוך.
  • למען העיר שלהם ולא למען פוליטיקאים שחושבים שאנחנו בכיס שלהם...
  • אני שומע לגדולי ישראל ואם יגידו להצביע אבוטבול או בלוך. ככל אשר יורו לי אעשה.
    אבל עם כל הכבוד לרבינוביץ הנל לא נראה בכלל שהוא דתי אפילו את הכיפה החביאו לו. חומר שהוא חסידי זו פגיעה בחסידים. אפילו זינגלך אין לו.
  • הגיע הזמן שגם החרדים יקבלו שרות מקצועי והוגן מהעיריה גם אם אין להם עסקנים על שולחן ראש העיר.נגמרה התקופה שציהור חרדי יסתפק בקורת גג ושיריים של ראש העיר.גם אם אתה לא גורניק גם מגיע לך שרות שוה..
  • גם אני מצביע עליזה בלוך