תמשיכו לשבת בשמש...

מערכת נתיבות המשפט
כ"ה אלול ה'תשע"ח 05/09/18 1
זהירות "מכות" שמש: לעיריית בית שמש אין תקציב לתקן את הסככה בגינה ואתם תמשיכו לשבת בשמש • 100 כיתות חדשות? התושבים מבקשים לראות כיתה אחת, ומה ענה הדובר? • הכביש בנחל צאלים, חידה: כמה זמן צריך כדי להתקין קו מים? • העירייה מתעלמת מהטיילת באליהו הנביא צפו בתיעוד

 מעקב מהדריניוז

זוכרים את הכתבה על מפגע בגן משחקים ברמת בית שמש ג'? בבדיקת מבקר המדינה כעת קיבלנו את תשובת נציבות תלונות הציבור שקבעה כי התלונה מוצדקת.

הבדיקה מעלה כי לאחר הפנייה (לאחר התעלמות העירייה ולאחר פנייה לנציבות תלונות הציבור) מסתבר עי העירייה 'טיפלה' בסככה בכך שהיא הורידה את הסככה בחלקה שנפל, אולם לפי תשובת העירייה לנציבות תלונות הציבור 'אין תקציב' לסככה חדשה, ורק במהלך שנת 2109 תשקול העירייה את החלפת הסככה לפי התקציב השנתי.

 

לאן הולך הכסף? כיצד מנהלת עיריית בית שמש את תקציב התושבים, והאם תחזוקת גינה באופן אלמנטרי כזה אין תקציב?

ממערכת נתיבות המשפט נמסר: קודם כל חשוב שהתושבים ידעו לפנות למצות את זכויותיהם, במידה והעירייה לא מגיבה או לא מטפלת ניתן להעביר תלונה לנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה, מדובר בטופס מקוון שעורך מספר דקות למלא, יש לצרף העתק התכתבות פנייה לעירייה.

בנוסף, חשוב לשים לב ערב הבחירות במה עסוקים משרתי הציבור בעירייה וכיצד מנהלים את כספי הציבור, מקרה זה משקף במידה לא מעטה את 'סדר העדיפויות' של הרשות המקומית לפיה, עבור סככה לגינה אין תקציב, אמהות וילדים ישחקו בשמש ואולי שנה הבאה בשנת 2019 ישקלו לטפל בזאת, עד אז כבר נהיה אחרי הבחירות... הגיע הזמן שמשרתי הציבור החרדים יתחרו על קולו של האזרח החרדי ויתאמצו עבורו בהתאם, ככל שהבוחרים 'מונחים בכיסם' של משרתי הציבור כנראה שהטיפול וההשקעה בתושבים ימשיכו להיות אולי בעדיפות נמוכה.

את תגובת העירייה עדיין לא קיבלנו עד לרגע זה

 

קו פרשת המים - הכביש הסגור בנחל צאלים

חשבתם פעם כמה זמן צריך כדי להתקין קו מים בכביש שאורכו לא יותר מקילומטר אחד? 

בערים "נורמליות" זה אורך מס' שבועות, אצלנו כבר מספר חודשים ועדיין לא רואים את האור בקצה העירייה...

איך אפשר לחסום למשך חודשים כביש כניסה ראשי לעיר? למה לא עובדים במקום ודואגים לסיים את העבודות במהרה?

נציג מי שמש סיפר למהדריניוז כי עד סוף ספטמבר ה"סיוט" הסתיים. רשמנו וגם נעקוב.... לבנתיים שהתושבים יסבלו

תגובת העירייה בעניין זה: שתיקה!

 

100 כיתות חדשות? איפה?

בעיתון הדיגיטלי "שחרית" כמו באתר "כיכר" ובעיתון "חדש" (כן, העיתון ההוא מצפון קוריאה) נדמה כי לא ביקרו בבית שמש בשנה האחרונה.

תושבים זועמים פנו לאתר מהדריניוז ודרשו בתוקף לראות את 100 הכיתות החדשות...     

כהרגלנו בקודש פנינו לעירייה והנה התשובה

תגובת דובר העירייה:

"אפשר ללכת לרחוב אהל יהושע לראות את הבניין החדש עם 30 כיתות חדשות. 

 לרמה ג' לראות את הבניין החדש עם 20 כיתות. וזה לא הכל."

 

אוקיי אז נניח שיש 50 (איפה התמונות?) סליחה, היכן עוד 50 כיתות!!!  אהה שכחנו, בעיתון הקוריאני מותר לכתוב ההההכל  גם שקרים... 

 

 

מתעלמת מהטיילת

על ההזנחה הפושעת בטיילת ברחוב אליהו הנביא כבר דובר בהרחבה, הפעם אנו מביאים לכם תיעוד מיוחד, גם כאן נדמה שהעירייה לא "מכירה" כל כך את הרחוב...

צפו בסרטון

 

הזנחה פושעת זה כאן!

תגובת העירייה: נו נראה לכם שהעירייה תגיב על זה ? מתעלמים כבר שנתיים למה שיגיבו?

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • יידע כל נציג ציבור שהוא על תקן מייצג של הציבור והאינטרסים שלו והציבור החרדי חכם ומחורי הפרגוד בקלפי ייתחשבן עם כל פינה ופינה בעיר - הקצאות למוסדות זה חשוב אבל קודם כל יש לבצע את העבודה לשמה נבחרת!