72 שעות לסגירת הסקר, אבוטבול מתקרב...

מערכת מהדריניוז
ז' אייר ה'תשע"ז 03/05/17
כמות המצביעים גדלה באופן משמעותי, והפער ירד ל 6 אחוז, נראה שראש העיר כאן כדי להשאר
אבוטבול: "אתמודד רק עם תמיכה חרדית גורפת"
אבוטבול: "אתמודד רק עם תמיכה חרדית גורפת"

תגובת המערכת הפוליטית לסקר הגדול של מהדריניוז

יש להתייחס בחשד לגבי תגובות אלו שכן תגובה רשמית לא הגיעה מאף אחד מהמתמודדים עד כה. כל התגובות עברו והגיעו למערכת "מפי השמועה".

תגובת נציגי "דגל":                  

"הבהרה
היות ולאחרונה מתפרסמים סקרים שאין שום הוכחה לאמינותם בענין הבחירות המוניציפליות ההולכות וקריבות בבית שמש כאשר שמה של סיעת דגל התורה וחברים מתוכה משורבב שם. ברצוננו להודיע שפרסום הסקרים וודאי אמינותם נעשים ש לא על דעת דגל התורה המקומית.

סניף דגל התורה בית שמש ההנהלה, החברים וודאי שלוחי דרבנן במועצת העיר יוועצו בבוא העת בתיאום מלא עם רבני העיר, ראשי הישיבות, חברי הכנסת ומעל כולם גדולי ישראל ואז יקבלו את ההחלטה לגבי ההמשך. דגל התורה לא מנהלת מו"מ דרך קבוצות ווצאפ למיניהם ואינה רואה צורך להכניס את העיר למערכת בחירות כבר מעתה.
על החתום: חברי מועצת העיר מטעם דגל התורה - בית שמש
סניף דגל התורה בית שמש - ההנהלה והחברים".

תגובת נציג "דגל" משה מונטג:

"אבוטבול ממשיך עולם כמנהגו נוהג, כך הכי טוב וזה מה שמסתמן ויש עוד הרבה זמן לבחירות"

 שמוליק גרינברג סגן ראש העיר נציג מפלגת דגל התורה:

"אני חושב שמוגזם כל השיח הזה.  חתיכת סקר מאתר שאף אחד לא יודע מי הוא ומה הוא ואינו משקף דבר ובעקבותיו גם הכתבה בקו עיתונות.

אני סבור שאל לנו להיגרר בתשובות ותגובות בנושא זה לא לכתבים ולא בווצאפ.. זוהי דעתי!! מספיק לנו הכאב ראש שיהיה בחצי שנה שלפני הבחירות (בתקוה שלא יהיה).

מיותר לחלוטין התעסקות בזה עכשיו זה גורר את כולנו למקומות לא נכונים ומפריע מאוד לעשיה השוטפת ולאוירה הטובה הקיימת בנינו.  ובמיוחד שיחסי כל החברים טובים ביותר עם ראש העיר עובדים בשיתוף פעולה ומקבלים מענה לדרישותינו ברוב המקרים מראש העיר.  אז גם עם כתב או שניים. מנסים לגרור אותנו אסור לנו להגרר ועלינו להכתיב את סדר היום והוא עשיה, שיתוף פעולה, אחווה וחברות טובה. מציע לי ולכולנו לא לענות לעיתונאים בעניין זה בשנה הקרובה. ולהמשיך בשיתוף פעולה הדדי בין כולנו וגם אם יש בעיות או אי הסכמות, כלפי חוץ לשדר עסקים כרגיל.  בעיות נלבן פנימה בתוכינו!!!!! ולך ראש העיר המשך הצלחה בשיתוף מלא יחד איתנו ובחברות וידידות טובה כפי שקיים רק אצלך!!!

ועוד דבר.... דגל התורה לא ישבה בנושא כלל. ולא דרשה ראשות עיר ולא כלום.  כאשר ידובר במפלגה בנושא בחירות יהיה זה בשיח משותף של כל יהדות התורה וכולל שס.. המערכת בכלל תתחיל בשיחות של גפני ליצמן פרוש ודרעי... וזה יהיה אחרי פסח הבא.. ואין זה אומר שאם יהדות התורה כולה תהיה הגדולה ביותר ראשות העיר תהיה אצלה.. בערים אחרות זה קורה בדרך כלל. אבל כאן יש דין שונה לגמרי. היחס והקשר של כל נציגי יהדות התורה מול ראש העיר הוא מצוין ואת זה יודעים גם למעלה ולכן לא בהכרח שיהיו שינויים גם אם זה מתבקש מבחינת הגודל.."

ראש העיר משה אבוטבול :

"אין שינוי בעז"ה אתמודד לא חושב שגודל המפלגה הוא הדבר שקובע יש עוד פרמטרים נוספים ובמיוחד בעיר בית שמש."

 רבינא מקו עיתונות מדווח :

דגל : "ראשות העיר בידינו כמפלגה החרדית הגדולה בעיר". 

אבוטבול: "אתמודד רק עם תמיכה חרדית גורפת".
יו"ר רשימת 'כוח' בבי"ש שמעון גולדברג ל'קו עיתונות': "אגודה' המאוחדת היא המפלגה הגדולה בעיר, לא מחליפים סוס מנצח. 
נלך עם אבוטבול גם בבחירות הבאות"

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.